Recommended Posts

Εγώ λεω να τιμήσω το φαγητό της μάνα μου όσο θα ειμαι κάτω. Άρα οπου και να πάμε, θα πιω την μπυρα μου με τρέλα. Το Παγκράτι βολεύει μιας και ειμαι δίπλα.

Sent from my HTC Desire S

Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλέπω στο πρώτο post οπότε δεν πρέπει να είμαι καλοδεχούμενος... :hehe:

Χλωμό πάντως γιατί μέχρι Δευτέρα που δίνω μάθημα θα έχει λίγο πήξιμο. Από Δευτέρα και μετά, αν κανονιστεί οτιδήποτε και το πάρω χαμπάρι, μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλέπω στο πρώτο post οπότε δεν πρέπει να είμαι καλοδεχούμενος... :hehe:

Χλωμό πάντως γιατί μέχρι Δευτέρα που δίνω μάθημα θα έχει λίγο πήξιμο. Από Δευτέρα και μετά, αν κανονιστεί οτιδήποτε και το πάρω χαμπάρι, μέσα.

Ιταλέ κάτσε καλά ρε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ και σήμερα και αύριο!

Για να δεις Bill ποιος κάνει κουμάντο! Είπα "Γυναίκα.. το βράδυ θα βγω" δεν πήρα απάντηση.. μετά από λίγο "Μπεμπούλα .. το βράδυ θα βγω" πάλι δεν πήρα απάντηση.. το σκέφτηκα λίγο και βρήκα την σωστή φράση.. "Μπεμπούλα.. θα βγω το βράδυ? " :D :D

Πού και τι ώρα? Μην αφήσετε τον J. να κανονίσει.. θα μας πάει σε gay μέρη..

Α.. και τώρα που το θυμήθηκα.. για ποια Blockακια λέτε με τον Mike? Θέλω και εγώ! :D

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάτσω καλά τί θα γίνει; :hehe:

Θα βγούμε οι δύο μας μόνοι μας :hehe:

Εγώ μπορώ και σήμερα και αύριο!

Για να δεις Bill ποιος κάνει κουμάντο! Είπα "Γυναίκα.. το βράδυ θα βγω" δεν πήρα απάντηση.. μετά από λίγο "Μπεμπούλα .. το βράδυ θα βγω" πάλι δεν πήρα απάντηση.. το σκέφτηκα λίγο και βρήκα την σωστή φράση.. "Μπεμπούλα.. θα βγω το βράδυ? " :D :D

Πού και τι ώρα? Μην αφήσετε τον J. να κανονίσει.. θα μας πάει σε gay μέρη..

Α.. και τώρα που το θυμήθηκα.. για ποια Blockακια λέτε με τον Mike? Θέλω και εγώ! :D

:hehe: Πάμε όπου θέλετε ρε?

Ψήνετε πάλι κανα Fridays Γλυφάδα κατά τις 10 ή τίποτα άλλο?

Εισσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ ωραιος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

fridays γλυφ !

1 Like

Ευχαριστώ που με βγάζεις σωστό J. ! :D

Όπου γουστάρετε.. για φαγητό όμως.. μην πείτε πάλι τίποτα για Cinema.. και εγώ μέσα για Fridays ! Αν είναι να πάμε για μάσα πάντως πείτε το μου για να μείνω νηστικός..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now