AMDnord

Αγορα γνωστης Semiconductor εταιριας.

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Αγορα γνωστης Semiconductor εταιριας.]http://reviews.hwbox.gr/news/amd.jpg[/NEWS_IMG]Oπως κάθε απογευμα, διαβαζα οικονομικα νεα και αναλυσεις και ειδα την μετοχη της amd οτι εχει πεσει σε πολυ χαμηλα επιπεδα για λογους που ολοι ξερουμε.Μιλώντας με τα παιδια στο skype αποφασισαμε πως ισως ειναι καλη ιδεα να βαλουμε χρηματα ολοι μαζι σαν hwbox και να παρουμε την εταιρια εμεις μαζι με την ακινητη περιουσια της.

Tο συνολο χρηματων που χρειαζόμαστε δεν ειναι κανενα τρομακτικο ποσο (2,74$/share)

Πως σας φαινεται σαν ιδεα?

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι νωρίς.

:$..

Θα πάει και κάτω από $2 με αυτούς που έχει στο τιμόνι της.

:handshake...

Αν μάλιστα φάει τα μούτρα της η Microsoft με τα Windows 8,

:@....

βλέπω τόσο την μετοχή της AMD όσο και την μετοχή της ΝΟΚΙΑ να πηγαίνουν προς $1

:call:..

οπότε με τα $2.75 θα μπορεί κάποιος να αγοράσει μια μετοχή της AMD, μια της ΝΟΚΙΑ και ένα αναψυκτικό της επιλογής του.

:$..

Μιλάμε για πολλά... αναψυκτικά οπότε υπομονή λίγο καιρό ακόμα.

;P..

Link to comment
Share on other sites

μπαινω και γω αρκει να παραγουμε και ενα σιπιγιου για κινητα η εστω ενα σιπιγιου για το δικο μου κινητο συγκεκριμενων απαιτησεων!!!!επισης ο τελευταιος μου ορος ειναι να μπει ο νορντ ceo. αυτα!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βοήθησα τον nord με πολλούς οικονομικούς όρους ώστε να καταλάβει τι και πως οπότε νορντ θέλω μερίδιο από τα κέρδη, αν δεν την πατώσεις την εταιρεία :hehe: Μετά θα αγοράσουμε και το bloomberg και θα γράφουμε τα δικά μας "φτιαχτά" οικονομικά νέα για την AMD, να δημιουργήσουμε hype.

Που βάζουμε τα λεφτά;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now