PinwmpireS

[ HwBox LoL Clan ] - Solo Top Spot is Open!

Recommended Posts

Όπως καταλάβατε η επίσημη ομάδα του HwBox για το League of Legends ξεκίνησε το Recruit!

asasdy.png

Έχουμε ανάγκη από ένα Solo Top.. πιστεύεις ότι έχεις αυτό που χρειάζεται?

Όσοι ενδιαφέρονται να πάρουν μέρος στα δοκιμαστικά μπορούν να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους σε αυτό το Thread. Η δηλώσεις συμμετοχών ξεκινάνε σήμερα 20/11/12 και θα είναι ανοιχτές μέχρι τις 26/11/12. Στις 27/11/12 όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή θα ενημερωθούν μέσω προσωπικού μηνύματος για την ημέρα και ώρα του δοκιμαστικού.

Η ομάδα του HwBox θα δραστηριοποιηθεί στον EU Nordic & East Server. Η δήλωση συμμετοχής πρέπει να έχει την παρακάτω μορφή.

Nickname: Heinekened ( Το In Game Nickname σας )

Wins: 1400 ( Χοντρικά η εμπειρία σας γύρω από το LoL, αναφέροντας Wins και ELO αν έχετε )

Selection of Champions for Solo Top: Gangplank, Malphite, Singed etc. ( Champions που παίζεται σαν Solo Top )

leagueoflogo.png

Link to comment
Share on other sites

είμαι μέσα γιο solo top

Username: Killua7zuldek

Level:30

Wins: 421

Champ: Darius (Tank/Ad),Fiora (Ad),Nidalee (Ap)

Ranked games δεν έχω διότι δεν είμαι σε κάποια ομάδα(δεν πιστεύω πως αξίζει rank χωρίς ομάδα)

Επίσης να σημειωθεί ότι αυτός είναι ο δεύτερος λογαριασμός μου μιάς κι μου κλέψανε τον παλιό. :)

Link to comment
Share on other sites

καλό θα ήταν να γράψε τε και την γενικότερη εμπειρία σας από τέτοια games, πχ dota, hon κτλπ. Επίσης αν έχετε rank games πολλά επίσημάνετε το και αυτό, γτ αλλιώς ακούγεται έχω 400wins και αλλιώς έχω 400wins normal + 800wins ranked. :)

Άντε για να βλέπω την LoL παρέα να μεγαλώνει :)

Link to comment
Share on other sites

Εύκολααααα μεσαααα!!

Username:alexavg

LvL:30

Wins:430+

Solo Top: Shen,Malphite,Irelia

Παίζω σχεδόν ενα χρονο. Ειχα ομαδα με γυρω στα 1500elo και πηγαμε πρωταθλημα περασαμε πρωτο γυρο, κοπηκαμε στον δευτερο...τωρα αλλαξε το season οποτε τπτ σπουδαιο ακομα!

Link to comment
Share on other sites

και εγω θελω και εγω αν και δεν εχω πολλες νικες

Username: MonstarLisk

Level: 30

Wins: 205+

Solo top: Volibear - Trundle

Παιζω περιπου εναν χρονο, επαιζα και πιο παλια DotA

Link to comment
Share on other sites

Nickname: GEOVOLARA

Wins: 490+

Selection of Champions for Solo Top: Irelia,Malphite,Nasus,Renekton,Shen etc (βασικά ότι μπορείς να παίξεις solo top μέχρι και corki)

Παίζω ένα χρόνο και κάτι ψιλά , έχω παίξει και Dota ,HON και Dota2 αλλά σαν το LOL κανένα τους

Link to comment
Share on other sites

Nickname: skel111

Wins: 850+

Selection of Champions for Solo Top: riven,jayce,malphite,darius,rengar,nasus,sion,olaf,jax

περσινό ELO 3v3 1614 , ELO solo 1256 (λόγω fail ομάδας )

παίζω περίπου 1 μιση χρόνο ,παλία έπαιζα και DOTA τώρα παίζω και DOTA 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω το ΗΟΝ και όχι το αν LOL αν και το έχω κάνει σεταπ... :(

Ολα είναι copy paste με βελτιωσεις Dota πριν από πόσα χρόνια δεν μπορώ καν να μετρήσω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Η Δήλωση συμμετοχών παρατείνεται μέχρι και τις 30/11. Αν πιστεύετε ότι υπάρχει κάποιος γνωστός σας που ενδιαφέρεται να ασχοληθεί με το League of Legends λίγο πιο σοβαρά μπορείτε να του προωθήσετε το νήμα.

Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον! Μέχρι την επόμενη φορά.. GL & HF

leagueoflogo.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω τέτοια.. κάτσε σέταρε το τώρα, κάνε του μαλάξεις, ζέστανε το.. γιατί το Σάββατο θα έχουμε δοκιμαστικά! :D Πιες και κανένα RedBull και θα είσαι κομπλέ! :D Εγώ θα πάρω μελομακάρονα με σοκολάτα να έχω δίπλα μου!

Link to comment
Share on other sites

Η δηλώσεις συμμετοχών έχουν κλείσει. Όσοι δηλώσατε το ενδιαφέρον σας θα ενημερωθείτε με προσωπικό μήνυμα για την επιβεβαίωση της συμμετοχής σας. Τα δοκιμαστικά θα γίνουν σε 2 Group. Το δοκιμαστικό του πρώτου Group θα γίνει αύριο ημέρα Κυριακή 2/12/2012. Περισσότερες πληροφορίες θα έχετε στο προσωπικό μήνυμα που θα λάβετε.

Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον. Μέσα στις επόμενες μέρες θα ανοίξει το επόμενο Spot! Μέχρι τότε GL & HF!

leagueoflogo.png

Link to comment
Share on other sites

Το Solo Top βρέθηκε! Αρκετοί που είχατε δηλώσει συμμετοχή για το Spot δεν κάνατε ποτέ αποδοχή στο αίτημα φιλίας που σας έγινε από εμένα με αποτέλεσμα να μην σας δοκιμάσουμε όλους.

Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον. Μέσα στις επόμενες μέρες θα ανοίξει το επόμενο Spot! Μέχρι τότε GL & HF!

leagueoflogo.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now