T?km@$t?®

Case μέχρι 70-80?

Recommended Posts

Θέλω να δω τι cases παίζουν σε αυτήν την τιμή..

Έχω και κάποιες προτιμήσεις σχετικά με το κουτι:να είναι midi-tower να έχει μαύρο χρώμα μέσα φυσικά το τροφοδοτικό να το παίρνει στο κάτω μέρος και αν υπάρχει να έχει τις υποδοχές των 2,5αριδων προς τα έξω..

Ξέρω ότι ζητάω πολλά για αυτή την τιμή αλλά δεν τα παίρνουμε έτοιμα τα λεφτά όλοι..

Link to comment
Share on other sites

επίσης ένα κουτί που ταιριάζει με αυτά που ζητάς είναι το

Xigmatek Midgard II

Όταν λές τις 2.5" να τις έχει προς τα έξω εννοείς από μπροστά να έιναι προσβάσιμες?

ή κάτι σε hot swap?

Πιστεύω ότι εννοεί οι θέσεις των δίσκων να είναι όπως στο παραπάνω κουτί, ώστε οι δίσκοι να μπαίνουν κάθετα στην φορά της πρόσοψης.

Link to comment
Share on other sites

Στη θέση σου θα πήγαινα για το Zalman Z5 Plus που έχει ότι χρειάζεσαι και είναι αρκετά οικονομικό!

Η επόμενη λύση είναι το Corsair 200R λογικά...

Το zalman μου άρεσε καλύτερα απ'όλα και είναι και σε καλή τιμή..αν υπάρχει τίποτα παρόμοιο πείτε

Link to comment
Share on other sites

Το zalman μου άρεσε καλύτερα απ'όλα και είναι και σε καλή τιμή..αν υπάρχει τίποτα παρόμοιο πείτε
Όταν λές τις 2.5" να τις έχει προς τα έξω εννοείς από μπροστά να έιναι προσβάσιμες?

ή κάτι σε hot swap?

Θα πέις τι εννοείς ωρέ?

Link to comment
Share on other sites

Θα πέις τι εννοείς ωρέ?

ηρέμησε..εννοώ όταν ανοίγεις το κουτι στο πλάι να η υποδοχές να είναι γυρισμένες προς τα έξω δηλαδή να της έχεις φάτσα κάρτα όπως στο zalman που μ'άρεσε

Link to comment
Share on other sites

ηρέμησε..εννοώ όταν ανοίγεις το κουτι στο πλάι να η υποδοχές να είναι γυρισμένες προς τα έξω δηλαδή να της έχεις φάτσα κάρτα όπως στο zalman που μ'άρεσε

Ήρεμος έιμαι! Εσύ με άγχωσες και ξαναρώτησα :P

Αυτό σε καλύτπει με το παραπάνω και έχει και ηχομόνωση κιόλας!

Αλλά θα βάλεις 5.90? παραπάνω :D

Silencio 550 - Cooler Master - Leading Provider of Computer Case' date=' Cooler, Power Supply, Laptop Cooling, Gaming Peripherals[/url']

COOLERMASTER RC-550-KKN1 SILENCIO 550 BLACK - - CASES - E-SHOP.GR

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο μαγαζιά με την μεγαλύτερη ποικιλία στην Ελλάδα έιναι το eshop και το visionstudio (νομίζω :) )

Και η κατηγορία τιμής που ψάχνεις έχει παρά πολλά κουτια! Μπές και δές ποιο σου αρέσει στην εμφάνιση :)

E-SHOP.GR: - CASES

VISION STUDIO COMPUTERS - - /

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο μαγαζιά με την μεγαλύτερη ποικιλία στην Ελλάδα έιναι το eshop και το visionstudio (νομίζω :) )

Και η κατηγορία τιμής που ψάχνεις έχει παρά πολλά κουτια! Μπές και δές ποιο σου αρέσει στην εμφάνιση :)

E-SHOP.GR: - CASES

VISION STUDIO COMPUTERS - - /

Έψαξα..βέβαια το vision studio μου την έσπασε διότι δεν είχε φωτογραφίες δίπλα από τους τίτλους και από το κινητό δεν ήταν ευχαριστώ το browsing..

από κουτιά μου άρεσαν:Thermaltake Commander,Enermax Ostrog,Zalman Z5 plus

απλά το enermax δεν έξει πλαϊνό παράθυρο αλλιώς θα το έπαιρνα χωρίς 2η σκέψη..από την άλλη μου άρεσε πολύ και το Thermaltake

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now