GoriLLakoS

HWBOX O/C Team Hellas @ H.O.T.

Recommended Posts

Απο σήμερα και στο εξής η ομάδας μας στο hwbot.org θα είναι μέρος της H.O.T. (Hellas O/C Team) μαζί με την ομάδα του www.thelab.gr, www.pctechnology.gr και www.overclockers.gr .

Η διδικασία είναι πολύ απλή.

Ποστάρετε τα σκόρ σας κανονικά εδώ http://www.hwbox.gr/forumdisplay.php?f=61

και το bot θα πιάνει την βαθμολογία στο H.O.T. .

Για να γίνει αυτό όμως θα πρέπει να κάνετε τα εξής βήματα :

1. www.hwbot.org

2. Κλίκ στο όνομά τους και πάνε εκεί που λέει account.

3. Εκεί που λέει team βάζουν την ομάδα H.O.T. (Hellas O/C Team)

4.Πάλι κλικ στο όνομα σας και κατω κάτω θα γράψει forums

5.Κάνετε authenticate δίνοντας τα username και τα passwords σας για κάθε forum που έχετε ποστάρει αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αλάξει ομαδα:)

Μπραβο στους admin που πηραν μια σωστη αποφαση για το καλο ολων μας αλλα και της Ελλαδοσ

Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνουν οι κατάλληλες επεξεργασίες στο h/w και s/w μ, θα μπω κι εγώ στη H.O.T. :) Σύντομα ελπίζω γιατί το ΑΠΘ μας έχει μονοπωλήσει τελευταία :P

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όσους βοήθησαν στην ένωση. :T:

Σκέφτομαι με εσάς τους τρελούς που έμπλεξα να ξαναθυμηθώ τα νιάτα μου και να ξαναρχίσω τα bench. To μόνο που πρέπει να κάνω είναι να στήσω το main pc γιατί εδώ και μια βδομάδα είναι χύμα. :harhar:

Link to comment
Share on other sites

Άντε βγάλτε ανακοινώσεις στα site και με κάποιον οδηγό βοήθειας για να καταλάβουν οι χρήστες τι πρέπει να κάνουν..... :o

"Φορτώστε" εσείς να ανέβει η βαθμολογία μας και μετά θα φορτώσω κι εγώ...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι δυνατον να έχουμε 120 πόντους

http://www.hwbot.org/searchTeams.do?teamId=1577&name=HwBox+O%2FC+Team+Hellas

και να υπάρχει μόνο ένα μέλος(dom) με 38 πόντους μέσα?

αυτό δεν είναι τίποτα, έχεις πάρει χαμπάρι ότι οσοι έχουν έρθει από το lab (και εγω μέσα) μας έχει το bot ότι είμασται μέλη του box.gr ? (ενώ είμαστε κανονικα και με τον νόμο (H.O.T).....:(

κάτι έχεις κάνει και μπερδεύεται το box.gr..........έχω ενημερώσει τον hiprίδη και θα επιλυφθεί του θέματος.... (ελπίζω γρήγορα).:big_boss:

Link to comment
Share on other sites

παίδες....δεν είναι τόσο εύκολο αυτό που κάναμε δηλ..να ενώσουμε 3 site και τα αποτελέσματα τους..και να έχει και ο καθένας στο site του την δική του κατάταξη(με τους δικούς του χρήστες)..και όλα τα results να πηγαίνουν στην Η.Ο.Τ

Θέλει ψάξιμο...έχω λιώσει αυτές τις μέρες για να καταλάβω τι γίνεται....και είναι πολύ πιθανό για να δουλέψει σωστά να πρέπει να σβηστούν οι ομάδες και του hwbox και του Thelab και του Pctechnology !!

Αλλιώς ο καθένας που θα ποστάρει αποτέλεσμα πχ στο lab θα ανεβαίνει το σκορ σαν Thelab Team και θα βλέπετε τους πόντους μόνο στο προφίλ σας και για να πάνε οι πόντοι στην H.O.T θα πρέπει να κάνετε edit το σκορ σας και εκεί που θα λεει Τeam: Thelab να το αλλάζεται σε H.O.T....εγώ προς το παρών έτσι το έχω κάνει και δουλεύει.

Ας δούμε μήπως βρει και ο Γιώργος καμιά πιο σωστή λύση !!

Link to comment
Share on other sites

@gpr πρέπει να κάνεις authentication για να περάσεις πλήρως στην HOT.

Επίσης εγώ δεν είμαι τύπος που κάτι κάνω ώστε να κερδίσω κάτι....ρώτα κάποιον που με ξέρει καλά για να μάθεις...:coffeetime:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now