crio

Πρόταση για wifi repeater

Recommended Posts

Το σπίτι είναι διόροφο με υπόγειο.Το ισόγειο πιάνει σε επιλεγμένα σημέια, ο πάνω όροφος πιάνει φουλ και το υπόγειο καθόλου......Τι προτείνεται για να έχω σήμα παντού?

Link to comment
Share on other sites

Οχι μην μπλέξεις με powerline, πολλά λεφτα για να παρεις κατι καλο και δεν ειναι σίγουρο οτι θα παίξει

Πας καρφί για repeater, το netgear το έχω και παίζει αψογα, επίσης και τα dlink ειναι οκ, για το linksys δεν ξέρω γενικά ειναι fail τα φτηνά της μαμας Cisco :P

NETGEAR WN3000RP

D-Link | SharePort Mobile Companion

D-Link | Wireless N300 Range Extender

Linksys RE1000 Wireless Extender

Link to comment
Share on other sites

......Πας καρφί για repeater, το netgear το έχω και παίζει αψογα, ......... :P

Συμφωνώ με τον Κώστα, το έχει ένας φίλος στην Παλλήνη (δύο ορόφους και στο Ισόγειο Παιδικός Σταθμός) και δεν εχει πρόβλημα πουθενά.

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Οχι μην μπλέξεις με powerline, πολλά λεφτα για να παρεις κατι καλο και δεν ειναι σίγουρο οτι θα παίξει

Πας καρφί για repeater, το netgear το έχω και παίζει αψογα, επίσης και τα dlink ειναι οκ, για το linksys δεν ξέρω γενικά ειναι fail τα φτηνά της μαμας Cisco :P

NETGEAR WN3000RP

D-Link | SharePort Mobile Companion

D-Link | Wireless N300 Range Extender

Linksys RE1000 Wireless Extender

Γιατί δεν είναι σίγουρο πως θα παίξει Κωστή?

Εγώ σκέφτομαι να βάλω σπίτι powerline.

Link to comment
Share on other sites

Bill αυτό που ειπε ο Ανδρέας ενοούσα περισσότερο...και λιγότερο επειδή άκουσα για ορόφους συνήθως ο κάθε όροφος έχει τον δικό του πίνακα και εκει αρχίζουν τα probs του να μην παίξουν :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now