gdp77

Το tapatalk δεν μπορεί να δει το hwbox forum;

Recommended Posts

Ενώ δεν είχα κανένα πρόβλημα, ξαφνικά εδώ και 3-4 μέρες δεν έχω πρόσβαση στο forum από tapatalk. Σε άλλα forums μπαίνω κανονικά, άρα κάτι πάιζει με το hwbox. Το επιβεβαιώνει και κάποιος άλλος το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=376]gdp77[/MENTION] Τωρα το κοιταω απο την τελευταια εκδοση του tapatalk... HWBox λεγεται στο tapatalk network το site, κανε ενα search με αυτο το ονομα και νομιζω πως θα το βρεις...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο... Το εχω αποθηκευμένο εδώ και καιρό και έμπαινα κανονικά... Απλά όποτε πατάω hwbox δεν φορτώνει...

θα το σβήσω από τα αποθηκευμένα forums και θα το ξαναπεράσω να δω αν αλλάζει κάτι

edit: Δεν ήταν updated το app. Το κάνω τώρα να δούμε αν θα αλλάξει κάτι. Θα ενημερώσω

Edited by gdp77
Link to comment
Share on other sites

όχι.... Μένω κολλημένος στο connecting to srver...

Με όλα τα άλλα forum τα οποία βλέπω μέσω tapatalk, δεν έχω πρόβλημα... Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Ok. To ανακάλυψα....

Πάω να μπω και από τον browser του κινητού και δεν έμπαινε!!! Όπα λέω δεν είναι δυνατόν να μην έχω πρόσβαση μόνο σε ένα site!!! Απέκτησε ξαφνικά το S3 μου επιλεκτικές τάσεις; Φτιάχνω incognito tab, δοκιμάζω ξανά να μπω από τον browser και μπαίνει κανονικά!!!

[MENTION=3782]chris2005dim[/MENTION]

Συμπέρασμα: Για κάποιο λόγο έχει κλειδωθεί το account μου για πρόσβαση από το κινητό, ενώ από desktop μπαίνω κανονικά.

Μπορεί κάποιος admin να βγάλει άκρη από αυτό που περιγράφω;

Link to comment
Share on other sites

Συμπέρασμα: Για κάποιο λόγο έχει κλειδωθεί το account μου για πρόσβαση από το κινητό, ενώ από desktop μπαίνω κανονικά.

Man, από όπου και να μπω στο box το εμφανίζει κανονικά... Δοκιμάσε να κάνεις update τον chrome και να καθαρίσεις την cache/cookies etc...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα τρελαθώ.

1) Όλες οι εφαρμογές είναι updated και λειτουργούν κανονικά

2) Έχω το δωρεάν tapatalk και μόνο στο hwbox κολλάει στο "connecting to server". Σε όλα τα άλλα forums λειτουργεί κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις να μπεις με 3g και μετά με wifi; Έχω το ίδιο πρόβλημα από εχθές με το forumosa.com. Ενώ με 3g όλα οκ όταν πάω να μπω από wifi δεν μπαίνει. Βέβαια, από wifi δεν μου ανοίγει ούτε στον browser οπότε είναι θέμα της σύνδεσης μου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις να μπεις με 3g και μετά με wifi;

Τρώω το ίδιο άκυρο και στα δύο

Βέβαια, από wifi δεν μου ανοίγει ούτε στον browser οπότε είναι θέμα της σύνδεσης μου.

Δοκίμασε να μπεις με incognito tab. Σε μένα μπαίνει από τον browser με αυτό τον τρόπο.

ΥΓ καθάρισα και την cache του tapatalk και πάλι τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

και εγω μπαινω κανονικα απο WP8

για πεταμα τα ανδροιδ :hehe:

Το δοκίμασα πριν λίγο στο Ativ και από wifi και από 3G, μπαίνει μια χαρά από free tapatalk.

WP8 Δύναμη ΧΡΗΣΤΑΡΑ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα λύθηκε με απεγκατάσταση/επανεγκατάσταση του tapatalk, χωρίς ποτέ να μπορέσω να ανακαλύψω γιατί λειτουργούσε με όλσ τα forums πλην του hwbox...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now