MetallicGR

OnePlus One, έρχεται λίγο νωρίτερα

Recommended Posts

[NEWS_IMG=OnePlus One, έρχεται λίγο νωρίτερα]http://www.hwbox.gr/images/news_images/general2.jpg[/NEWS_IMG] Η OnePlus, η εταιρεία που κρύβεται πίσω από το ομότιτλο smartphone, θα διαθέσει το νέο της δημιούργημα νωρίτερα.

Μια κίνηση που θα χαροποιήσει ιδιαίτερα όσους έκαναν προπαραγγελία το smartphone. Με τιμή που δε θα ξεπερνά τα 300$, το OnePlus One βασίζεται σε ένα Qualcomm Snapdragon 801 SoC στα 2.5GHz με την μπαταρία της συσκευής να έχει χωρητικότητα 3100mAh ενώ σύμφωνα με τα τελευταία νέα, θα γίνει διαθέσιμο στα τέλη του μήνα και όχι τον Ιούνιο όπως είχε αρχικά ειπωθεί. Περισσότερες πληροφορίες για το smartphone Μπορείτε να διαβάσετε εδώ.

[img_alt=OnePlus One, έρχεται λίγο νωρίτερα]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums397-picture25879.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κινητό είναι ένα βαρύδι για τις τιμές όλων των κινητών... Η samsung θα το έδινε 100-150 πιο πάνω...

Το iphone δεν είναι κινητό, είναι gadget πολυτελείας.

Link to comment
Share on other sites

5.5' χωρις micro sd

τρατζικ

Ευτυχώς που θα αγοράζεις την έκδοση 64gb με λιγότερα από αλλά με 16bg + SD slot η ακόμα και χωρίς SD....

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σου στειλανε Invitation για να αγορασεις την 64gb εκδοση με λιγότερα από αλλά με 16bg + SD slot η ακόμα και χωρίς SD?

edit: dont get me wrong, μακαρι να βγει μαζικα. Μεχρι τοτε, ειναι απλα ενα κινητο *φαντασμα* για να προκαλεσει ενδιαφερον για την νεα εταιρια.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που θα αγοράζεις την έκδοση 64gb με λιγότερα από αλλά με 16bg + SD slot η ακόμα και χωρίς SD....

Sent from my MI 2S using Tapatalk

τις 32αρες που εχω να τις πεταξω? η θα μου τις αγορασει η οππο?

never settle?

μαλλον Deal with it φαση

Link to comment
Share on other sites

τις 32αρες που εχω να τις πεταξω? η θα μου τις αγορασει η οππο?

never settle?

μαλλον Deal with it φαση

Εγω την 64αρα την έκανα USB stick πάντως!

Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο αδιαλακτος, υπάρχουν και υλοποιήσεις με SD και S801, S5 και HTC ONE m8 πχ., προτίμησε τα!

σου στειλανε Invitation για να αγορασεις την 64gb εκδοση με λιγότερα από αλλά με 16bg + SD slot η ακόμα και χωρίς SD?

edit: dont get me wrong, μακαρι να βγει μαζικα. Μεχρι τοτε, ειναι απλα ενα κινητο *φαντασμα* για να προκαλεσει ενδιαφερον για την νεα εταιρια.

Με το ίδια λογική δεν υπάρχει και λόγος για την γκρίνια για την έλλειψη SD αφού το κινητό δεν υπάρχει - είναι φάντασμα.

Btw ετοιμάζει και η Xiaomi το mi3s με S801, 3gb, 5αρα, χωρίς SD σε 16αρι και 64αρι

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Edited by FrOsT
Link to comment
Share on other sites

μα εγω δεν γκρινιαζω για την sd , ουτε αυτο που εχω τωρα εχει sd (n9), ουτε αυτο που θελω να παρω (lumia930).

o πιλοταρας ο yoshi γκρινιαζει γιατι δεν εχει τι να τις κανει :P

Link to comment
Share on other sites

μα εγω δεν γκρινιαζω για την sd , ουτε αυτο που εχω τωρα εχει sd (n9), ουτε αυτο που θελω να παρω (lumia930).

o πιλοταρας ο yoshi γκρινιαζει γιατι δεν εχει τι να τις κανει :P

Κοίτα και εγώ γκρινιάζω για την SD που λείπει από πανάκριβα μοντέλα και δεν μπορώ να δεχθώ δικαιολογίες του στιλ "cloud", αλλά γκρινιάζω και όταν ζητάν 700+ e και έχουν μόνο 16gb και ας έχουν SD.

Αλλά το one δεν είναι σε καμία κατηγορία από αυτές, έστω και σαν φάντασμα έχει καταφέρει να ταράξει τα νερά.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

^^οχι μονο αυτο, το να "μην χωραει" σε καποιο μικροτερο κινητο το Sd module, παει κ ερχεται

εδω αποτι φαινεται ουτε την τεραστια μπαταρια εχει να καταλαμβανει ολο το χωρο εσωτερικα ουτε το μικρο μεγεθος

cost cutback θα πεις... sd module ποσο να κανει, 0.5 ευρω...?

η μονη δικαιολογια ειναι η τεμπελια,

...η τουλαχιστον αυτο βλεπω απο εδω που καθομαι

Link to comment
Share on other sites

η μονη δικαιολογια λεγεται προσχεδιασμενη ή σκοπιμη ή προγραμματισμένη ή οτι ειδους θες απαξιωση.

εδιτ: Planned obsolescence για το google.

Link to comment
Share on other sites

^^οχι μονο αυτο, το να "μην χωραει" σε καποιο μικροτερο κινητο το Sd module, παει κ ερχεται

εδω αποτι φαινεται ουτε την τεραστια μπαταρια εχει να καταλαμβανει ολο το χωρο εσωτερικα ουτε το μικρο μεγεθος

cost cutback θα πεις... sd module ποσο να κανει, 0.5 ευρω...?

η μονη δικαιολογια ειναι η τεμπελια,

...η τουλαχιστον αυτο βλεπω απο εδω που καθομαι

Είναι λες και το κάνουν επίτηδες ένα πράμα!

Τελικά παίζει να έχει και SD!

http://www.phonearena.com/news/OnePlus-One-visits-the-FCC-microSD-card-support-revealed-in-User-Manual_id56033

Εκτός αν πρόκειται για δουλειά του γνωστού δαίμονα!

Τώρα μείνει μόνο να το δούμε πριν κάνουμε μαύρα μάτια :P

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Edited by FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει κόσμος που ασχολείται ακόμα; Ναι βγήκαν 100 κομμάτια πριν από τον Ιούνη! !! γουαου θα πάρει τώρα ο πρόεδρος της εταιρίας και οι υπόλοιποι δέκα υπαλλήλου και τα υπόλοιπα με "προσκλήσεις". Αν μέχρι μέσα Ιούνη δεν βρουν καμιά 500 χιλιάδες συσκευές τουλάχιστον θα πέσει κράξιμο Όχι πως δεν πέφτει ήδη.. (η ξιαομι σε μερικά δευτερόλεπτα είχε πουλήσει 300.000!!!)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now