ctassios

Αγορά κινέζικου smartphone

Recommended Posts

Sry για την καθυστερημένη απάντηση αλλά τώρα ξέκλεψα λίγο χρόνο. Ναι πάρα πολύ καλό. Κατασκευή και οθόνη που θα ζήλευαν επώνυμα κινητά. Επιδόσεις άψογες. Τρέχω τα πάντα και δεν νιώθει. Αυτονομία μπαταρίας που δεν πέφτει κάτω από 2 ημέρες. Συγκεκριμένα με 2 ώρες κλήσεις,18 ώρες wifi και data και 3 ώρες οθόνη μετά από δυο ημέρες έμεινε με 13%. Κάμερα καλούτσικη. Το μόνο που χρειάστηκα από μέρους μου είναι να αλλάξω την ρομ. Το κινητό τώρα φοράει 4.4.2

Link to comment
Share on other sites

Και η coolpad πασίγνωστη είναι και η xiaomi.Άμα μπορείς να ανέβεις λίγο και να δώσεις 124 που κοστίζει το coopad δώστα. Αλλιώς κοίτα το xiaomi hongmi 1s και το jiayu g2f. Τώρα γιατί θέλεις να δώσεις τόσα πολλά λεφτά για κινητό για την μάνα σου δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

έχουμε κάποια άποψη για το zopo?

Είμαι σε mood αγοράς νέου παντοφλοϊδές γύρω στα 300?

Το είδα από ένα φίλο και φαίνεται κτήνος απ όλες τις απόψεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

έχουμε κάποια άποψη για το zopo?

Είμαι σε mood αγοράς νέου παντοφλοϊδές γύρω στα 300?

Το είδα από ένα φίλο και φαίνεται κτήνος απ όλες τις απόψεις.

Xiaomi Redmi Note ~150e

One plus one~320e

Meizu M1 note~200e

Xiaomi Mi Note~420e

Meizu Mx4~380-470e

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το Oneplus One? Ξέρουμε αν αξίζει? η μπαταρία είναι τίμια μετα απο καιρό? Προοπτική αναβάθμισης σε lolipop υπαρχει? Γενικά αξίζει σαν επιλογή?

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει πολυ, το εχει φιλος μου, αλλα γενικα το εχουν παρει πολλοι απο ελλαδα

Αν ριξεις μια ματια σε κανα δυο γειτονικα φορουμ θα δεις..

Και lollipop πρεπει να εχει βγει ηδη

Η μπαταρια ειναι τερας

Link to comment
Share on other sites

το έχω βρει μεταχειρισμένο 2 μηνών με εγγύηση απο φόρουμ στα 330? την 64gb εκδοσή κ το σκέφτομαι πολύ σοβαρα.

Με τις φωτο δεν είχα ποτε ιδιαίτερο κόλλημα οπότε ας θέλει κ λίγο τέχνη :P

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το δινει λιγο ακριβα, δεν ξερω τι παιζει τωρα με τις προσκλησεις, αλλα καινουργιο με την τρεχουσα τιμη του δολαριου, που ειναι ψηλα, το παιρνεις με λιγα λεφτα παραπανω

Με προσκληση απο την one+ θα σου βγει καπου εκει παντως

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το δινει λιγο ακριβα, δεν ξερω τι παιζει τωρα με τις προσκλησεις, αλλα καινουργιο με την τρεχουσα τιμη του δολαριου, που ειναι ψηλα, το παιρνεις με λιγα λεφτα παραπανω

Με προσκληση απο την one+ θα σου βγει καπου εκει παντως

Το θέμα είναι που βρίσκεις πρόσκληση... δεν εχω παραγγείλει απο ε΄ξω κινητο ποτε. γενικα αν ξέρεις τπτ απο Link στείλε.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε Τρίτη το αγοράζεις απο το site τους χωρίς πρόσκληση!!

οντως το τσεκαρα στο site τους.

αλλα βλεπω μπορεις να το αγορασεις κ απο oppomart ευρωπη. με τις τιμες πρεπει να ειναι καλυτερο το site τους

ελπιζω να στελνουν το ευρωπαικο. μην εχει μεσα τα τσιν τσαν τσον. κ να ερχεται κ γρηγορα :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now