Astalavista

Asrock Fatal1ty Z97X Killer Review: Gamer's best friend

Recommended Posts

Είναι βολικό αυτό το concept με τον τίτλο σε ένα thread, να μπαίνεις και να πρέπει να κάνεις κ άλλο κλικ για να δεις το review? Μου σπάει τα νεύραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!! Και τα σχόλια μένουν εδώ ξέμπαρκα και αλλού είναι το ζουμί της υπόθεσης!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1144]Spirosssss[/MENTION] έχεις πολλά δίκια αλλά προς το παρόν είναι ένας μεγάλος περιορισμός που έχουμε στο software και δεν μπορούμε να το κάνουμε αλλιώς.

Υπομονή και θα έχουμε αλλαγές - soon(ish) ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για την παρουσίαση!

Όσο για τις asrock είναι τίμια προϊόντα, αλλά προσωπικά δεν πρόκειται να αγοράσω καμία από δαύτες αν δεν πάνε στα 3 χρόνια εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ελεγα κι εγω σε εναν εισαγωγεα asrock που ειχαμε πιασει συζήτηση αλλα μου ειπε οτι γενικα το failure rate ειναι κατω απο 2%. Γεινικα εκτοτε την εχω τιμησει ατκετες φορες. 2 για παρτυ μου και 4 για φίλους . Ολα τα μητρικονια ακομα ειναι δυναμη!

Asta gratz for the review

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι ιδεολογικό το θέμα. Εκτός δραματικού απροόπτου αγοράζω πάντα τα προϊόντα με τη μέγιστη εγγύηση που μπορώ να πληρώσω.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3682]Astalavista[/MENTION] πολύ ευχάριστο reading μας προσφέρεις τελευταία και πολύ info συγκεντρωμένο στα graphs :T:

Για άλλη μια φορά βλέπουμε πως οι μητρικές έιναι chipset oriented στις επιδόσεις τους,

είτε η μητρική έχει 50? είτε έχει 350?. Ξέρω πως κουράζει που το λέω συνέχεια, αλλά

θα συνεχίσω να το γράφω όσο διαβάζω άτομα να γράφουν πως η τάδε μάρκα έιναι καλύτερη

από την τάδε σε επιδόσεις!

Και για να προλάβω τους overclockers μιλάω για το overall και όχι για κάτι ειδικό

που μπορεί να προσφέρει μια στις 30 μητρικές βλέπε καλύτερο OC στις μνήμες σε συνθήκες

LN2 ή κάτι ανάλογο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now