GoriLLakoS

H.O.T. : #5 στον κόσμο! Hipro 5 #1 στον κόσμο!

Recommended Posts

[WRAPLEFT]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/5467bc1ce4cf2a.jpg[/WRAPLEFT]Την 5η θέση στον κόσμο κατακτήσαμε σήμερα στην κατάταξη του www.hwbot.org με 4398.80 hwpoints !!!

Παράλληλα, ο δικός μας hipro5, ανεβάζοντας όλα τα score του βρέθηκε στην πρώτη θέση στον κόσμο παίρνοντας τον τίτλο Overclocking Legend(το ξέραμε ήδη :P ) με 1102.6 πόντους(η μεγαλύτερη βαθμολογία που έχει επιτευχθεί ποτέ), αφήνοντας ένα τεράστιο κενό απο τον δέυτερο Overklokk 707.40 και τον τρίτο macci με 666.40 πόντους!

Η ομάδα θα ανέβει ακόμα περισσότερο μέσα στις επόμενες ημέρες μια και υπάρχουν περίπου 1000 ακόμα πόντοι που αιωρούνται στα μέλη των παλιών ομάδων πρίν την ένωση της H.O.T. !

Παράλληλα υπάρχουν και μερικά ακόμα μέλη της H.O.T. που βρίσκονται στο TOP 100 ανάμεσα σε 6017 μέλη και χαρακτηρίστικαν ώς Overclocking guru τα οπόια είναι ο mortisboy #36 , o gprhellas #43, o GoriLLakoS #85,ι ο TASOS # 90 και ο tsan # 97 !!!

Συγχαρητήρια και πάλι σε όλα τα παιδιά απο το thelab.gr, pctechnology-overclockers, hwbox.gr και octech.gr για την μεγάλη τους βοήθεια στην επίτευξη αυτής της τεράστιας επιτυχίας για την Ελλάδα και τον OC community της...!

[ Διαβάστε περισσότερα εδώ για την Παγκόσμια Καταταξη του HWBOT...]

Αντί για Mambo No.5 που λέει και το τραγούδι , έσουμε το H.O.T. No.5 :tolya:

54685ffcd11373.jpg

Hipro5 πίσω στον θρόνο του.. :big_boss:

54685ffccab3f9.jpg

Hipro5 = Legend....κάτι που ήδη ξέραμε...:dot:

54685ffccdf963.jpg

<script type="text/javascript" src="http://www.bobit.gr/articles/bob?bob_this=http://www.hwbox.gr/showthread.php?t=331"></script>

<br>

<br>

<br>

Link to comment
Share on other sites

τι να σας κάνω , το 2005 που τράβηξα το σάββατο,

δεν ανεβαίνει στο ORB γιατί είναι με παλαιό version λέει......:bows:

και που το ξέρω εγώ βρε παλικάρι μου...του λέω,:(

ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ, μου λέει.:mad:

ΥΠΟΜΟΝΗ

ΣΕ λίγο θα ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος gprhellas - tsan με διπλές κάρτες ραααααααα

εδιτ

Γορίλλα το cascade με την γωνιακη κεφαλή ετοίμασε με το βαγγέλη για να μην θυμώσω.........

Link to comment
Share on other sites

Γορίλλα το cascade με την γωνιακη κεφαλή ετοίμασε με το βαγγέλη για να μην θυμώσω.........

Gprhellas μου μην θυμωνεις σε παρακαλώ επειδή είσαι ηλικιωμένος άνθρωπός και μπορεί να μου πάθεις και τίποτα..και μετά ποιον θα έχω να πειράζω? :P

Επίσης, άμα σου το δώσω , μέτά δεν θα μπορείς να γράψεις στην περιγραφη on Hosters Cascade...θα πρέπει να γράψεις One card on GoriLLako's Cascade...:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Gprhellas μου μην θυμωνεις σε παρακαλώ επειδή είσαι ηλικιωμένος άνθρωπός και μπορεί να μου πάθεις και τίποτα..και μετά ποιον θα έχω να πειράζω? :P

Επίσης, άμα σου το δώσω , μέτά δεν θα μπορείς να γράψεις στην περιγραφη on Hosters Cascade...θα πρέπει να γράψεις One card on GoriLLako's Cascade...:hysterical:

Kανένα πρόβλημα, ευκαιρία να δούμε και πιο cascade κρατάει σε load καλύτερα τις κάρτες.......

πχ ...on HOSTERS cascade CARD1 at -87 load and on GoriLLako's Cascade CARD2 at -80 load................:harhar:

Link to comment
Share on other sites

Ο ίδιος κατασκευαστής τα έφτιασε....:P

Ρε, γιατι δεν αφήνεις τα hosters και τα tost-ers να είμαστε όλοι καλά και "περισσότερο" αγαπημένοι στη HOT ? :P

Είδες, έβαλα περισσότερο, επειδή είμαστε ήδη αγαπημένοι..:P

Link to comment
Share on other sites

Η database μετά το V2 έχει κάποια προβλήματα...

Έχασα 129 πόντους απο κάτι....τελικά ξαναέκανα authentication(σε ήδη authenticated results) για όλα τα forum και ξαναγύρησαν κάποιοι πόντοι...ενώ μερικά άλλα score που είναι στο TOP20 δεν έχουν καν πόντους...:(

Τσπ..θα την βρούμε την άκρη..:0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now