MetallicGR

Ο John Lam σπάει το ρεκόρ συχνότητας του Core i7 4770K!

Recommended Posts

αυτοί που είναι άρρωστοι με τον τζόγο παίρνουν ποτέ τα λεφτά τους πίσω???

τον άρρωστο ή τον καμένο ή τον επαγγελματία ocer (sofos1990) δεν τον νοιάζει να πάρει κάτι πίσω...

από πότε κάποιος περιμένει κέρδος από το hobby-πάθος του?

ξέρω τύπο που έχει δώσει παραπλήσιο ποσό για να πάρει 2 γραμματόσημα τι μου λες τώρα...

Edited by crustytheclown
ξέχασα ένα ρ
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα...εννοειται οτι δεν περιμενεις να παρεις ρευστο πισω, αλλα μονο ηθικη ικανοποιηση και σαρωση των rankings...για καποιους αυτο και μονο ειναι payback :D και το καταλαβαινω...οπως ειπε και ο Αντωνης ειναι θεμα προτεραιοτητων!

Sent from my iPhone 4S

Link to comment
Share on other sites

Cool niggas :hehe: εγώ ακόμα τα χαλάω για magic the gathering τι μου λέτε τώρα.. :hehe: απλά επειδή αυτός είναι σε hwbot φάση έλεγα μήπως υπάρχουν χορηγίες ή τρόπαια με ζεστό κασέρι. Αν είναι μόνο για τα likes κ congrats ε, έχει λίγο πρόβλημα. Αλλά όπως είπε κ ο Πορδ, είναι λίγο ποζεριο τύπος μάλλον.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εισαι offtopic παραπονιαρη nigga.

Ξέρει τι γράφει, πες τα Bill...

Όσο για τις τιμές των pretested CPUs έχει δίκιο ο [MENTION=132]crustytheclown[/MENTION], δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση που το δίνει τόσο, την στιγμή που θυμάμαι 3770Κ του ΝίκουΣι που τον αγόρασε ο Ρονάλδος ραμπούας 3000 και μετά το έκαψε κιόλας :hehe: Από την στιγμή που υπάρχουν άτομα που σκάνε τόσα, θα συνεχίζουν να πωλούνται τόσο.

Συμφωνώ πάντως με το Μόρτη, προτιμώ να χαλάσω 3 από τα 600 μου για να πάω στην Ταϊλάνδη και να με πιπιλάνε όλη μέρα, παρά σε CPU :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now