hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 32M Scores

Recommended Posts

Μπράβο ρε μαν, πολύ καλός ! Αν και θα μπορούσες το Available Real Memory με σωστό CopyWaza να το κάνεις να βρίσκεται στα 580xxxxxx ... :) Άρα υπάρχει ακόμα περιθώριο για βελτίωση :T:

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε έχεις κάτσει και σε γ@μω κομμάτι μητρικής 235 bclock....Εμένα η δικιά μου με το ζόρι benchάρει 220....

Και η δικια μου τοσο νομιζα οτι εφτανε αλλα κατι ηθελε:whistling:

Μπράβο ρε μαν, πολύ καλός ! Αν και θα μπορούσες το Available Real Memory με σωστό CopyWaza να το κάνεις να βρίσκεται στα 580xxxxxx ... :) Άρα υπάρχει ακόμα περιθώριο για βελτίωση :T:

Το ξερω.Καποιος πρεπει να μου κανει ιδιαιτερα στο copywaza:D

Link to comment
Share on other sites

Tι ήθελε;

Θα σου πω σε πμ.Ας το κρατησουμε μεταξι μας(εντος hwbox)προς το παρον.

Παντος ειναι γελειο και ασχετο.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω.Καποιος πρεπει να μου κανει ιδιαιτερα στο copywaza:D

Λεμπόν, κάνε κράτη.

Σε ένα μηνάκο άμα δεν πας πουθενά θα πέσει πολύ παιχνίδι...πρέπει να ξεσκονίσω και τις σημειώσεις μου :P

Link to comment
Share on other sites

Λεμπόν, κάνε κράτη.

Σε ένα μηνάκο άμα δεν πας πουθενά θα πέσει πολύ παιχνίδι...πρέπει να ξεσκονίσω και τις σημειώσεις μου :P

Αντε κανονισε γιατι πηρα και cascade και τωρα περιμενω τον esdee να βγει με αδεια για του βαλουμε κανα αεριο:D

Link to comment
Share on other sites

Λεμπόν, κάνε κράτη.

Σε ένα μηνάκο άμα δεν πας πουθενά θα πέσει πολύ παιχνίδι...πρέπει να ξεσκονίσω και τις σημειώσεις μου :P

Ώπα.....Κι άλλος απο τους πιο παλιούς επστρέφει...χμμμμμμμμμμμ

Άντε να γίνει σπαραγμός

Link to comment
Share on other sites

Phil , εαν δε θελει πολυ αεριο και μιλαμε για απλο συμπληρωμα (Και στο 1ο , αλλα και στο 2ο) , ισως μπορω να σε καλυψω .

Να'σαι καλα ρε Στελιο.Θα τα πουμε σε πμ:T:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θέλει πολύ ρεύμα ρε γαμώτο για εκεί πάνω ... Στο xs παίζουν και με 1.54V ή και λιγότερα για τόσα MHz :( Αν όμως κάνει 5200MHz 32άρι πάλι θα έχεις το καλύτερο CPU στην Ελλάδα, τυχερούλη :D:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμη προσπάθεια με τον 920.. πήγε μέχρι τα 4700 με αέρα. Το σκόρ δεν είναι και πολύ καλό αλλά το ζητούμενο στην ουσία ήταν να δώ τα όρια τού επεξεργαστή. Πιστεύω ότι στο cascade θα πάει πολύ καλά.

Intel i7 920 @ 4713Mhz....07.41.531....Aristidis....21X225....900Mhz....7-6-7-19

spi32m0741531.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now