hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 32M Scores

Recommended Posts

Ρε το CPU του δεν υπάρχει, πολύ καλό. Boot-αρε και στους -110*C και με 230bclk+, απίστευτος.

Κρίμα που τον έδωσε :(

οχι δεν τον εχω δωσει ακομα,κατα τα αλλα ομως εγινες ο guru του αζώτου:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τις δοκιμασα λιγο εχθες,μιας και τις ειχα παροπλισει και δεν πανε παραπανω οι ριμαδες.Με 7-6-5-15 και χαμηλοτερο trfc σταματανε πιο χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Toυ Andre το OS κάθισα και το έψαξα, παίρνει πολύ κόψιμο-ράψιμο. Βασικά είναι stock τελείως :)

Μόλις το κόψεις θα δεις πως πηγαίνει ίδια με όλα τα υπόλοιπα πετσοκομένα λειτουργικά. Δεν παίζει ρόλο το πόσο ΜΒ θα σου βγει το λειτουργικό... Είναι λάθος αντίληψη κατά την άποψη μου αυτή.

Ο ΑΥ έχει πειράξει κάτι άλλο το οποίο ξεπερνάει τις ελάχιστες γνώσεις μου στο θέμα των λειτουργικών και αυτό το "κάτι" σίγουρα δεν είναι το μέγεθος του λειτουργικού.

Δοκίμασα πχ και το λειτουργικό του Sam που είναι και αυτό Server 2003 Enterprise Edition στα 107ΜΒ... μέτριο... τίποτα το ιδιαίτερο σε σχέση με του ΑΥ.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό του Sam είναι XP SP3, παρόμοιες επιδόσεις με το δικό μου XP SP3. Κάπου εκεί φτάνουν τα XP, δεν πάνε παρακάτω.

Δεν έχει πειράξει τίποτα μέσα ο Andre, αυτό είναι το πρόβλημα. Πρόκειται για εντελώς stock OS. Για αυτό δεν μπορούσα να καταλάβω τι στο καλό συμβαίνει και είναι τόσο γρήγορο. Αυτό με βασάνιζε καιρό τώρα :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now