hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 1M Scores

Recommended Posts

@ giorgos_th... Εσύ πότε θα μπεις ξανά στο παιχνίδι φίλε και μη μου πεις ότι δεν σου λείπει;;;

@ Junior-21... Ανέστη, εκτός του ότι έχεις πολύ πιο χοντρό δάχτυλο (βλ. φώτο) από την αρραβωνιαστικιά σου. Το μόνο που έχω να σου πω είναι... Συγχαρητήρια αδερφέ, τώρα αρχίζουν τα ωραία!!! Κι αν όλα κυλήσουν όπως πρέπει και κάποια στιγμή σκάσει μύτη και ο junior Junior-21, εκεί να δεις χαρές.

@ mortisboy... Κώστα, ναι, αυτές είναι. Και όντως είναι σούπερ!!! Αν έμπαινε και αυτό το άτιμο το 7άρακι μπροστά θα ήταν εξωπραγματικές αλλά δυστυχώς... Στα 1050 με 8-7-7-21 θέλoυν 2,18V.

Η Ρ6Τ είναι κορυφαία μητρική, αλλά θέλει πολύ παίδεμα. Χθες έκανα ένα validation στα 5,1+ αλλά μάλλον έγινε corrupted το .cvf και δεν το ανοίγει.

O συγκεκριμένος 965 έχει cb στους -97 αλλά βγάζει benchmarks ΜΟΝΟ μεταξύ -72 και -84, μετά... χάος.

Μακάρι να σταθεροποιηθεί στα 5050, ίσως και λίγο παραπάνω ;P.. για να βγει κανένα καλό 32Μ.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο και Αντώνη σας έχω ένα δωράκι για 45200pp στο SPi 1M :)

Παρακαλώ να μην βγει έντονα παρά έξω.

Rampage Extreme 1104 moded bios ... δεν ξέρω που το βρήκα :whistling::D

http://rapidshare.com/files/225592627/1104spi1.rom.html

Συνεχίστε παιδιά, έτσι να ανεβαίνουμε :T: Το ΟS βοήθησε καθόλου ρα ? Το xcopy.exe το έχεις κάνει copy paste στο system32 για να γίνεται σωστά το CW ?

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Του before δεν είναι το βιοs?Το έχω δοκιμάσει.Δεν έχει και τρελή διαγορά απλά σε κάποιους ανεβάσει καλύτερα τις μνήμες...Αλλά εμείς δεν είχαμε πρόβλημα εκεί....Thanks anyway bro

Link to comment
Share on other sites

To 0121 έχουμε......

Εγώ έχω την εξής απορία,πως γίνεται με το 0121 το coldbug να είναι στους 150+C και με το 0901-1003 π.χ. να είναι στους -135......?

Link to comment
Share on other sites

μπραβο crio αψωγο το cpu που το αγωρασες?να παω να παρω και εγω ενα χε χε χε;P..

Εσύ και τυχαία στο δρόμο να βρει cpu 6300+ θα παίζει για πλάκα.......:victory:...

Link to comment
Share on other sites

βρε ζαλησμενε τα εχεις πεξη απο το πολλη αζωτο και ποσταρης 1m

στο 32m αιντε που να σφηξουν και οι ζεστες:)...

\

εντάξει ρε ΓΙΩΡΓΟ μπεδευτηκα αμα ειναι κάποιος ας το αλλάξει απο τα παιδιά γιατι δεν ξερω εγω!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά tweak-αρισμένο run, με το cpu στα ίδια clocks και τις μνήμες στα 7-6-5-15 ή ακόμα και 7-6-6-18 βγάζει άνετα 7.82x ... Θέλει λιγάκι ψάξιμο ακόμα ;) Πρώτα on air και μετά on LN2 ... :)

Link to comment
Share on other sites

Άσε τους Ε8600 και fatous olous με τον Ε8400 που έχεις ;)

"Ευχαριστώ το Θεό για αυτό το καταπληκτικό κομμάτι Ε8400 που μου χάρισε, το άφθονο LN2 που χρησιμοποίησα για να τον παγώσω και τα πολύ καλά benchmarks που έβγαλα. Κύριε Ελέησον" :P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now