hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 1M Scores

Recommended Posts

Ναι αλλά είναι σε άλλη κατηγορία οπότε δεν με νοιάζει :hehe:

μην με μπριζώνεις και το κατεβάσω από το πατάρι και βρω τι είναι γιατί θα του περάσω modded windows και θα φας την σκόνη μου!!!!με το swiffer θα με κυνηγάς!!!!!!!!:hehe::hehe:

edit: υπάρχει αυτό σαν κατηγορία η τσάμπα έκανα τον ταρζάν??είναι πολύυυυ αγριεμένο!!!!!χαχα!!!

dcx.JPG

dcx.JPG

dcx.JPG

dcx.JPG.81cddcf2ba1070a6ff5c7fea5fe3c7ee

Link to comment
Share on other sites

μην με μπριζώνεις και το κατεβάσω από το πατάρι και βρω τι είναι γιατί θα του περάσω modded windows και θα φας την σκόνη μου!!!!με το swiffer θα με κυνηγάς!!!!!!!!:hehe::hehe:

edit: υπάρχει αυτό σαν κατηγορία η τσάμπα έκανα τον ταρζάν??είναι πολύυυυ αγριεμένο!!!!!χαχα!!!

Οχι δεν υπαρχει κατι .Αντε μεγια η κατηγορια:)...

Link to comment
Share on other sites

τρέχω wprime,super pi,pi fast,και αν τρέξει το '01..εκτος από την καρτέλα του cpu τι άλλο χρειάζεται???θα βάλω πόντους από το πουθενά!!!του έβαλα modded windows!!!!

Link to comment
Share on other sites

κόλησα στην γραφειοκρατεία των drivers του καλώδιου δικτύου!!από αυτά που έχεις ανεβάσει κατέβασα αλλά δεν συνέχισα..την κυριακή αν προλάβω θα τα ανεβάσω όλα μαζί!!αυτούς που είδα από το λινκ του @ζορό τους έχω!!!:P

Link to comment
Share on other sites

τρέχω wprime,super pi,pi fast,και αν τρέξει το '01..εκτος από την καρτέλα του cpu τι άλλο χρειάζεται???θα βάλω πόντους από το πουθενά!!!του έβαλα modded windows!!!!

Ε τώρα κοντράρεις 1000άρη με 700άρη; Δεν μου πάει, αδικία... :D

Δοκίμασα να τρέξω 2k1 και AquaMark3 πάντως στον 700άρη, είχε μια ATI AGP x2 κάρτα πάνω, ούτε καν πρόσεξα πια. Στο 2k1 μπόρεσα να τρέξω μόνο Dragothic Low (0.3 FPS έβγαλε) και Lobby Low. Τα άλλα δεν υποστηρίζονταν... :hehe:

Το AquaMark ξεκίνησε κανονικά και πήγαινε με 0.0 - 0.1 FPS για παραπάνω από μια ώρα. Φαντάσου ότι μια ώρα έκανε το διαστημόπλοιο στην αρχή να φτάσει το πρώτο βουναλάκι και να πάρει ύψος (εκεί που βλέπεις όλο το τοπίο από κάτω). Μετά για κάποιο άγνωστο λόγο κόλλησε :hehe:

Όπως και να 'χει... George_oc's 3min 29sec 90ms SuperPi run with Pentium 3 Mobile 700Mhz @ 696.4MHz :T:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας το 24/7 σύστημα στον αέρα....Θα παγώσει σύντομα μιας και βλέπω ότι παίζει εκεί που παίζουνε άλλα με πολύ περισσότερα ρεύματα.(σε load έπεφτε στα 1.42V)

4824c17f44eae878.jpg

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

Mιας και είχα έτοιμο το μονοβάθμιο είπα να ασχοληθώ απόψε λίγο με τα 2D. Για SPi32M ξεκίνησα αρχικά

αλλά δεν ήθελε να βγει στις συχνότητες που ήθελα οπότε τελικά βγήκε αυτό...:P

thum_11004c2d279984532.jpg

Όχι τίποτα σπουδαίο, απλή βελτίωση του προσωπικού μου σκορ...:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλάβαινα Γιώργη...Πετούσε συνέχεια μηνύματα και έπρεπε να ανοιγοκλείνω συνέχεια το spi μέχρι που βγήκε αυτό...;)

Link to comment
Share on other sites

Mιας και είχα έτοιμο το μονοβάθμιο είπα να ασχοληθώ απόψε λίγο με τα 2D. Για SPi32M ξεκίνησα αρχικά

αλλά δεν ήθελε να βγει στις συχνότητες που ήθελα οπότε τελικά βγήκε αυτό...:P

thum_11004c2d279984532.jpg

Όχι τίποτα σπουδαίο, απλή βελτίωση του προσωπικού μου σκορ...:P

Μια σύντομη δοκιμή που έκανα προχθές χωρίς τα XPized :D Ακόμα και σε αυτή τη συχνότητα, με βοήθησε το συγκεκριμένο tweak ;)

4614c767265b68e2.png

Link to comment
Share on other sites

Toxic βρήκα τη λύση στο θέμα Pi και CPU Mhz

Απλά ο δεύτερος πυρήνας είναι λίγο GTP και με affinity στον πρώτο παίζει πολύ πιο ψηλά

4824c7a1cd5dc172.jpg

Link to comment
Share on other sites

κινεζικο λειτουργικό έχεις????!!!!

edit:

και δεν χρησιμοποιείς και το κόλπο του george_oc.

εγώ βλέπω διαφορες συνεχεια ;)

Eίναι απλά δοκιμή να δω που παίζει.Ο χρόνος δν με νοιάζει

Ταιβανέζικο...;)

Ωραίος ρε Χρηστάρα! :T:

Εϊναι αυτός που ήρθε από τα ξένα?

Ναι....:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now