MetallicGR

Τι κατηγορίας laptop έχετε;

Τι κατηγορίας laptop έχετε;  

71 members have voted

  1. 1. Τι κατηγορίας laptop έχετε;

    • Office - Απλή χρήση
      19
    • Multimedia
      12
    • High Performance
      8
    • Gaming
      5
    • Desktop Replacement
      5
    • Workstation
      1
    • Desktop FTW!
      21


Recommended Posts

Multimedia και λίγο gaming. i3 3227u, 6GB DDR3, 7670M, 500GB HDD 7200rpm. Πιο πολύ για όποτε είμαι εκτός σπιτιού και θέλω χαλαρό gaming. Ενάμιση χρόνο πριν το πήρα και πάει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Workstation Μόνι του Ζάχου είναι νομίζω!! Κτήνος!! :)

Πήρα και γω ένα λάπτοπ τώρα τους γιορτές! Dell inspiron 7537. i7 u, 16gb ram, 750gt full hd ips touch screen 15,6. Νομίζω multimedia είναι αλλά θα κάνει τα πάντα θέλει δεν θέλει!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο με κάνεις και ζηλεύω Ζάχο! Αν και ξέρω ότι τα 'χεις για μεγαλύτερη ευκολία στη δουλειά σου, αλλά ποιον θα τον χαλούσε ένα τέτοιο laptop :D Όσο για το GT70, όταν με το καλό το πάρεις περιμένουμε εντυπώσεις. Έχω πετύχει στο πλοίο μια φορά που ανέβαινα Αθήνα, ένα παλικάρι με MSI Gaming notebook και έμεινα με το στόμα ανοιχτό απ' το πόσο καλά έπαιζε CoD στο laptop ξέρω 'γω :D

Το έχω ένα χρόνο, την έκδοση με την 780m. Η wi-fi κάρτα δεν δούλεψε ποτέ σωστά με συνεχόμενα disconnect, η μπαταρία στον ένα χρόνο έχασε το 50% της χωρητικότητάς της και όταν παίζεις αν δεν δουλεύεις το fan 100% έχεις θερμοκρασίες 90+. Αλλά γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος απλά θεώρησα λογικό να γράψω τι δεν μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Θα πω high performance (αν και δεν ήταν ακριβώς έτσι όταν το αγόρασα):

Acer 5750G με i7 2670QM (αλλάχθηκε από i5-2430M), 8gb DDR3, 840 Evo 250 Gb + 500 Gb Seagate SSHD, Nvidia GT540M 1Gb, Intel Centrino N6235

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now