GoriLLakoS

Hellas Overclocking Team = Η πρώτη ομάδα που περνάει του 15K πόντους στο hwbot !

Recommended Posts

[WRAPLEFT]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/547c428553917c.jpg[/WRAPLEFT]Ύστερα απο το χθεσινοβραδυνο event που διοργάνωσε ο pastelidis στο σπίτι του εδώ, η Ελληνική ομάδα γνωστή ώς H.O.T aka Hellas Overclocking Team, έγινε η πρώτη ομάδα στον κόσμο που ξεπέρασε το φράγμα των 15.000 hwboints ! Παράλληλα με αυτό το milestone, η Ελληνική ομάδα είναι η πρώτη στην βαθμολογία σε όλο τον κόσμο μεταξύ 688 ομάδων !

Ευχαριστούμε πολύ τους : Mortisboy, Stelara, sofos1990, pastelidis n.s , Jafiropo, crio, JC_Denton, junior-21, dread77 καθώς και όσους άλλους ξεχνάω που βοήθησαν σε αυτό το milestone :T:

Πάμε γερά για τις 16000 τώρα :D

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι να φέρω κάτι pentium του παππού και κάτι παλιές κάρτες, αλλά δεν θα δώσουν και πολλούς πόντους καμιά 20αριά το πολύ......Ρε σεις πότε θα ξαναμαζευτούμε και που;

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους....

Μακαρι να μπορουσα να ερθω...το χα σιγουρο δηλαδη μεχρι που ετυχε την πεμπτη ενας πολυ σημαντικος γαμος και επρεπε οπωσδηποτε να παω...κλαψ κλαψ

Πρεπει ωστοσο να δωσω τα συγχαρητηρια μου στον φιλο μου pastelidi που παιρνει πρωτοβουλιες και κανει στο σπιτι του event και βοηθαει τοσο την ΗΟΤ,μπραβο και στα παιδια που εκαναν τον κοπο και πηγαν και βοηθησαν στις επιδοσεις....

Που θα μου παει,θα ερθω καποια στιγμη......

Link to comment
Share on other sites

Μολις το κερδισαμε στο ebay (Δε θελω να πω με ποιους αλλους). Τιμη χωρις το τελωνειο ειναι 450 δολλαρια(μαζι με τα μεταφορικα) . Ολοκαινουρια , σφραγισμενη ... 33 λιτρα .

Ολα εξαρτονται απο το τελωνειο τωρα ... Θεωρουμε δεδομενο οτι θα μας χρεωσει κατι .... Οπως και να ειναι , η τιμη ειναι σουπερ για την κατασταση της μπουκαλας (ολοκαινουρια με τα κουτια της , τα χαρτια της και τις ζελατινες) . :D

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά Στελάρα :D

Με ποιούς άλλους την πήρες? :P

Άντε καλόδούλευτη και φώναξε τον esdee για το τελωνείο...ξέρει να κάνει τον χαζό πολύ καλά..:hehe:

Ευχαριστω/Ευχαριστουμε φιλε !!!

Ωστε εσυ εισαι ο περιεργος της παρεας ε ??? Δε μπορω να πω , εκτος εαν πουνε τα ιδια τα παιδια . Γιατι εαν σου πω , θα πρεπει μετα να σε ριξω μεσα στη μπουκαλα . :'(....

Τον esdee τον εχω υποψιν μου . Μου ειχε πει την ιστορια ... :funk:..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now