MetallicGR

Χαμηλό το ποσοστό επιστροφών για την GTX 970

Recommended Posts

Προσφέρει κ καλά να δεχτεί πίσω τη κάρτα και να πληρώσεις τη διάφορα για την 980. Κάτι τετοιο λένε στα φορά της nvidia.

Edited by Rage
Link to comment
Share on other sites

Βρε vesnik παλιότερα πως έβγαζε καρτες με λειψα mb? Gtx 295 1.7gb vram, gtx 480 1.5 GB ktl?

Τοτε γιατί δεν φώναζε κανείς?

Γιατί απο την αρχή ηξερες τι επαιρνες.

Εδώ αν έβγαζε την 970 με 3.5 δεν θα ασχολούνταν και κανένας στην τελική. Απλά διάλεξε τον δρόμο της εσκεμμένης εξαπάτησης γι αυτό και μονο θα πρεπει να τιμωρηθεί πάραυτα!!!! :P

Αν δεν κάνω λάθος η VRAM δεν είναι ανάλογη του memory bus?

Edited by ThReSh
Link to comment
Share on other sites

βγαλε τα ΑΑ και θα παιξουν μια χαρα τα 4Κ αλλα να ξες παντα το μια χαρα εξαρτατε και απο τον τυπο μπροστα στην οθονη

Define το "μια χαρά".

Γιατί αν δεν έχω σταθερά 120fps στο BF4, δεν είναι μια χαρά.

Οπότε έλα και πες μου τι κάρτα/ες χρειάζομαι για να έχω στα 4Κ σταθερά 120+ fps.

Link to comment
Share on other sites

Define το "μια χαρά".

Γιατί αν δεν έχω σταθερά 120fps στο BF4, δεν είναι μια χαρά.

Οπότε έλα και πες μου τι κάρτα/ες χρειάζομαι για να έχω στα 4Κ σταθερά 120+ fps.

παρε την ιδια που θα παιξει το crysis 3 στα 120+ fps και θα παιξει και το BF4

αμα θες να παιξεις ενα 2ωρο casul to campaign μια χαρα παιζουν οι καρτες

για competitive εγω θα επεζα 1024χ1024 να΄χω και αλλα 500+ απο τα 120 που θες....:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Οκ, έτσι να καταλαβαίνουμε τις απαιτήσεις του καθενός. Αν αυτό για εσένα είναι μια χαρά, πάω πάσο.

δεν ειναι θεμα απαιτησεων.

lp9HDWD.jpg?1

αυτα ειναι τα "competitive settings" για gtx760. Αν δεν εχεις fps, τι να το κανεις το eye candy?

απο την αλλη υπαρχει ο κοσμος που προτιμαει το eye candy απο τα fps και ας παιζει με 37fps.

το ιδιο και με το cs και με ολα τα fps.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα απαιτησεων.

αυτα ειναι τα "competitive settings" για gtx760. Αν δεν εχεις fps, τι να το κανεις το eye candy?

απο την αλλη υπαρχει ο κοσμος που προτιμαει το eye candy απο τα fps και ας παιζει με 37fps.

το ιδιο και με το cs και με ολα τα fps.

Δε με παρακολουθείς. Απαιτήσεις αναφέρομαι στα FPS όχι στο Eyecandy.

Ο άλλος λέει ότι και με 30fps είναι καλά, εγώ λέω πως με 30 δε μπορείς να παίξεις σωστά, εκτός αν παίζεις το campaign για να δεις την ιστοριούλα.

Και με αυτά όμως που έχεις βάλει, στα 4Κ δε θα μπορούν όλες οι κάρτες να δώσουν 120+. Οπότε πάλι χρειάζεσαι σοβαρή κάρτα και χωρίς eyecandy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now