giorgos th.

i7 965 + GA X58 UD5 SS tests

Recommended Posts

Ναι ναι πάμε όλοι μάζί !

Μόλις ήρθε και εμενα ένας 940 Phenom II ίδιας εβδομάδας με αυτή του Live Demo που πήγε 6GHz :D

Και ακόμα δεν έχω δοκιμάσει καν τον i965...damn...άντε πάλι να φτιάχνω νέα backplate και holddowns για LGA1366 και AM2+/AM3 :P

Τώρα που το λες, πότε θα φτιάξεις νέα backplate/holdowns για μας τους gpotters;;;;

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα σχέδια...αλλά μου λείπει μόνο για Am2+/AM3 .

Όταν τα φτιάξω σφυράω κλέφτικα ή σας δίνω το σχεδιο δημόσια για να μην παιδευόμαστε όλοι μαζί ομαδικώς.

@AN7 Κανονίζουμε τα πάντα ;) Σας ενημερώνω εκ των έσω :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα σχέδια...αλλά μου λείπει μόνο για Am2+/AM3 .

Όταν τα φτιάξω σφυράω κλέφτικα ή σας δίνω το σχεδιο δημόσια για να μην παιδευόμαστε όλοι μαζί ομαδικώς.

@AN7 Κανονίζουμε τα πάντα ;) Σας ενημερώνω εκ των έσω :D

Φίλε, άστα αυτά... Το πιστοποιητικό γνησιότητας (που αποτελεί και lifetime εγγύηση) αναφέρει ξεκάθαρα τα παρακάτω...

"Εγώ ο Βασίλης aka Gorillakos δεσμεύομαι να χορηγώ τουλάχιστον ένα holdown/backplate, με κάθε αλλαγή σόκετ, στο οποίο δεν εφαρμόζουν τα ήδη παρεχόμενα. Σε περίπτωση που δεν τηρηθεί αυτός ο ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟΣ όρος του συμφωνητικού, θα ζητάω προσωπικά την απαγόρευση δημοσιεύσεων μου από κάθε λογής διαδικτυακού φόρουμ συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου. Όπως επίσης θα αποζημιώνω τον αγοραστή με το ποσό των επτά τρισεκκατομυρίων παπιοδολαρίων Λιμνούπολης..."

Κανόνισε την πορεία σου...:funk:..

I still love though...:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!!! Γιατί δεν παίρνεις αυτές που σου είπα. Τώρα θα έπαιζες άνετα στα 1800 με 8-8-8-21 και ειδικά στο 32Μ μπορείς να χτυπήσεις πολύ καλή θέση. Δεν υπάρχουν πολλά κομμάτια που να παίζουν 4,9 32Μ.

Link to comment
Share on other sites

ετοιμαζομαι απο βδομαδα να παρω τις Transcend τις 1800αρες με τα HCF8....

εκει θα γινει χαλασμος....

επισης Σαββατο με Τεταρτη θα ειμαι αδειουχος......οποιος ειναι να κανονιστει τιποτα πιο καλο ενημερωνει..

Link to comment
Share on other sites

Το σκορ είναι χάλια γιατί απλά το έβαλα στο 32Μ πάτησα ΟΚ και τέλος, ούτε tweaks, ούτε priority ούτε τίποτα. Ο επεξεργαστής παίζει στα 5,05 με 8 threads, σταμάτησα να το ψάχνω όμως γιατί έχει τρελή υγρασία και γέμισε η μητρική νερά.

Γιώργη, δώσε να τους πάρουμε τα σώβρακα!!!

zv235x.jpg

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: Ρε θα με βάλεις να μονώσω πάλι βραδιάτικα... Αύριο σου έχω μεγάλες εκπλήξεις...:Q..

Έχω την εντύπωση πως δυο retail κομμάτια 965 κυκλοφορούν όλα κι όλα στην Ελλάδα και τα δυο... σκοτώνουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now