giannis97

Pro evolution soccer 2016 pc ρυθμισεις

Recommended Posts

Καλησπερα, κατεβασα το Pes 2016 στον υπολογιστη μου, το μονο προβλημα μου ειναι οι ρυθμισεις.. εχω ενα gamepad hama black force.. ειναι πολυ απλο.. δεν ξερω τι ρυθμισεις να κανω για παιξω ειτε με το gamepad ειτε με το πληκτρολογιο εαν γινεται.. θα ηθελα την βοηθεια σας.. και με το πληκτρολογιο με βοηθαει, γινεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, κατεβασα το Pes 2016 στον υπολογιστη μου, το μονο προβλημα μου ειναι οι ρυθμισεις.. εχω ενα gamepad hama black force.. ειναι πολυ απλο.. δεν ξερω τι ρυθμισεις να κανω για παιξω ειτε με το gamepad ειτε με το πληκτρολογιο εαν γινεται.. θα ηθελα την βοηθεια σας.. και με το πληκτρολογιο με βοηθαει, γινεται;

Τι εννοείς?

Δεν μπορείς στα settings να ρυθμίσεις ούτε το Gamepad ούτε το πληκτρολόγιο?

Δεν τα βλέπει καν ή κάτι άλλο?

Drivers έχεις περάσει του Gamepad?

Link to comment
Share on other sites

Τα settings του παιχνιδιού είναι σε διαφορετικό φάκελο. Πήγαινε εκεί που εγκατέστησες το παιχνίδι (συνήθως C:\Program Files(x86)\Konami\Pro Evolution Soccer 2015 ) και ψάξε να βρεις το settings.exe. Πας στην καρτέλα controller, διαλέγεις το χειριστήριο σου και μετά ρυθμίζεις τα κουμπιά ένα-ένα. Δες εδώ τον οδηγό PES 2015 settings shows settings.exe overview for controls

(μην ανησυχείς που λέει 2015, σε όλα τα pro είναι ακριβώς το ίδιο)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now