jax7480

Επιλογή κινητού

Επιλογή κινητού  

18 members have voted

  1. 1. Επιλογή κινητού

    • iPhone 6s Plus 128GB
      9
    • Samsung Galaxy S6 Edge+ 64GB
      7
    • Microsoft Lumia 950 XL 32GB
      2


Recommended Posts

Οχι ρε συ αυτο ειναι εγκλημα. Μια χαρα κινητο εχουμε. Το 5s το θεωρω downgrade..Να μου λεγες 6 εκει ναι.

Don't do it plz:p

Sent from my Note 3

Λες να είναι το note 3 μια χαρά και να θέλω να το αλλάξω? Αφού είναι έρωτας το κινητό! Απλά είναι κάπως χαλασμένο και θέλω ένα κινητό και μου πρότειναν το 5s και σκέφτηκα αφού iOS δεν έχω χρησιμοποιήσει και μου αρέσει το 5s γτ το έχω δουλέψει να το πάρω... Και τα λεφτά δεν είναι πολλά ώστε να τα κλαίω σε σχέση με το s6

Το μόνο πρόβλημα που έχω με το note είναι το μέγεθός του αλλά δεν θα το αντικαθιστούσα με τόσο μικρότερο κινητό, ούτε φυσικά με το απλό 6, πας να κάνεις μεγάλο λάθος my friend :)

Το note 3 μια χαρά μέγεθος έχει! Συνηθίζεται

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Λάθος, γιατί στο s6 παίρνεις καινούριο τηλ με 5.1" 2k 16mp 32gb κλπ κλπ ενώ στο iphone παίρνεις ήδη 2 χρονών κινητό! Δεν γίνεται ν κλαις τα λεφτά σου με το s6 αυτή την στιγμή με την τιμή που κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος, γιατί στο s6 παίρνεις καινούριο τηλ με 5.1" 2k 16mp 32gb κλπ κλπ ενώ στο iphone παίρνεις ήδη 2 χρονών κινητό! Δεν γίνεται ν κλαις τα λεφτά σου με το s6 αυτή την στιγμή με την τιμή που κάνει.

Πφφφφ δεν λέω σαφώς είναι καλύτερο το s6 αλλά θέλω 500 ! Να φοβάμαι να το βγάλω πάω για καφέ μην πάθει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το 5s δεν θα το φοβάσαι για πιο λόγο? Επειδή έχει μεταλλική πλάτη? Τέλος πάντων αν το πρόβλημα σου είναι η θήκη πάω πάσο.

Σαφώς το s6 είναι πολύ πιο τούμπανο! Το πρόβλημα μου είναι 350 ( 3 θήκες) Vs 480

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις S6 Edge+.

Το κινητό είναι πιο γρήγορο. Όχι μόνο στα χαρτιά αλλά και στην αίσθηση. Πολύ καλύτερη οθόνη από το Note 4. Πολύ καλή κάμερα.

Αρνητικό το γεγονός πως φοβάσαι να το ποιάσεις. Το σκέφτεσαι λίγο με την οθόνη δεξία-αριστερά.

Επίσης για την ώρα η μπαταρία δεν με έχει εντυπωσιάσει αν και είναι ακόμα αρχή. Νομίζω του Note 4 ήταν καλύτερη.

Σε μερικές μέρες θα είμαι σίγουρος.

Επίσης με έχει εκνευρίσει αρκετά το γεγονός πως έχουν αλλάξει πράγματα μέσα στα μενού και δεν μπορώ να βρω αυτά που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις S6 Edge+.

Το κινητό είναι πιο γρήγορο. Όχι μόνο στα χαρτιά αλλά και στην αίσθηση. Πολύ καλύτερη οθόνη από το Note 4. Πολύ καλή κάμερα.

Αρνητικό το γεγονός πως φοβάσαι να το ποιάσεις. Το σκέφτεσαι λίγο με την οθόνη δεξία-αριστερά.

Επίσης για την ώρα η μπαταρία δεν με έχει εντυπωσιάσει αν και είναι ακόμα αρχή. Νομίζω του Note 4 ήταν καλύτερη.

Σε μερικές μέρες θα είμαι σίγουρος.

Επίσης με έχει εκνευρίσει αρκετά το γεγονός πως έχουν αλλάξει πράγματα μέσα στα μενού και δεν μπορώ να βρω αυτά που θέλω.

Άντε πάρε κανένα 6S Plus να ηρεμήσεις Ζάχο :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now