jax7480

Επιλογή κινητού

Επιλογή κινητού  

18 members have voted

  1. 1. Επιλογή κινητού

    • iPhone 6s Plus 128GB
      9
    • Samsung Galaxy S6 Edge+ 64GB
      7
    • Microsoft Lumia 950 XL 32GB
      2


Recommended Posts

Πάρτα βρωμό iphone :hehe:..ποιος μιλάει που θα έχει iphone 6 για το συνεργείο :hehe:

Μπραβο ρε Ζάχο με κάνεις υπερήφανο, το iphone είναι εξαιρετικό δεύτερο τηλέφωνο!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τελικά τα όνειρα γίναν καπνός.

Χωρίς εγγύηση και υποστήριξη από τη Samsung Νορβηγίας για το Samsung Galaxy Note 5, η επιλογή ήταν μονόδρομος...

730-albums185-picture54123.jpg

Μαζί με Wireless fast charger, back cover και δώρο από το κατάστημα τα Samsung Level On wireless headset.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S6 White 32GB EU

Elephone P7000 64bit 4G LTE Android 5.0 Phone FHD 5.5inch 3GB 13.0MP

και εχω και μια προταση .... iphone 5s με 3 θηκες , φορτιστη , ακουστικα ,2 καλωδια φορτισης και ενα χρονο μεταχειρισμενο-προσεγμενο ( απο φιλο ) 350 ?

παιδια ποιο απο τα τρία αξιζει να παρω ... κρινοντας την τιμη με την επιδοση ....!

Edited by Vangelislam
Link to comment
Share on other sites

Το s6 η γρηγορότερο- μεγαλύτερο iPhone είναι αστεία η 4" οθονουλα του.

Sent from my SM-N910C

το s6 ειναι κορυφη και το βρισκω στο skroutz 480 .... το iphone 5s του φιλου μου ας ειναι μεταχειρισμενο το ξερω ειναι πολυ πενα και ειναι σχεδον τσαμπα στα 350 που μου το αφηνει ... και ψηνω να παρω αυτο ....!

Link to comment
Share on other sites

Και τελικά τα όνειρα γίναν καπνός.

Χωρίς εγγύηση και υποστήριξη από τη Samsung Νορβηγίας για το Samsung Galaxy Note 5, η επιλογή ήταν μονόδρομος...

730-albums185-picture54123.jpg

Μαζί με Wireless fast charger, back cover και δώρο από το κατάστημα τα Samsung Level On wireless headset.

Καμία φωτογραφία από το unboxing θα υπάρξει;

Θα ήθελα να δω την οθόνη του αν είναι εύκολο!?

Link to comment
Share on other sites

το s6 ειναι κορυφη και το βρισκω στο skroutz 480 .... το iphone 5s του φιλου μου ας ειναι μεταχειρισμενο το ξερω ειναι πολυ πενα και ειναι σχεδον τσαμπα στα 350 που μου το αφηνει ... και ψηνω να παρω αυτο ....!

Δεν είναι τσάμπα 350 ευρώ γι αυτό που παίρνεις, είναι πολύ υπερτιμημένα τα apple.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τσάμπα 350 ευρώ γι αυτό που παίρνεις, είναι πολύ υπερτιμημένα τα apple.

καλα συμφωνω γιαυτο δεν εχω παρει ποτε iphone ...! αλλα τωρα το σκεφτομαι ετσι για την αλλαγη .... επισης 500 ευρω για s6 το σκεφτομαι να δωσω γτ ειναι πολλα και φοβαμαι μην παθει τιποτα ( αμα μου πεσει μην σπασει )

Link to comment
Share on other sites

Καμία φωτογραφία από το unboxing θα υπάρξει;

Θα ήθελα να δω την οθόνη του αν είναι εύκολο!

Δύσκολο να δώσω βίντεα και φωτό. Εδώ ακόμα δεν βρήκα χρόνο να το ανοίξω...

Link to comment
Share on other sites

καλα συμφωνω γιαυτο δεν εχω παρει ποτε iphone ...! αλλα τωρα το σκεφτομαι ετσι για την αλλαγη .... επισης 500 ευρω για s6 το σκεφτομαι να δωσω γτ ειναι πολλα και φοβαμαι μην παθει τιποτα ( αμα μου πεσει μην σπασει )

Αυτό ισχύει και τα 2 τηλ, κανένα γενικά απο τα ακριβά δεν επιβιώνει αν πέσει χωρίς θήκη, σου προτείνω να πάρεις το s6 με μια spigen, είναι ακριβές ναι αλλά καλό είναι να προστατεύεις την επένδυση σου! Γιατί αν πέσει και σου σπάσει με μια φτηνή θα λες δεν άκουγα τον venisk! :)

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει και τα 2 τηλ, κανένα γενικά απο τα ακριβά δεν επιβιώνει αν πέσει χωρίς θήκη, σου προτείνω να πάρεις το s6 με μια spigen, είναι ακριβές ναι αλλά καλό είναι να προστατεύεις την επένδυση σου! Γιατί αν πέσει και σου σπάσει με μια φτηνή θα λες δεν άκουγα τον venisk! :)

(Το κρατάμε αυτό. Μας πρόδωσε ο [MENTION=1118]venisk[/MENTION]. Προτείνει Apple παιδιά! Μιλά για επένδυση παιδιά! Brace Yourselfs! :hehe: :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει και τα 2 τηλ, κανένα γενικά απο τα ακριβά δεν επιβιώνει αν πέσει χωρίς θήκη, σου προτείνω να πάρεις το s6 με μια spigen, είναι ακριβές ναι αλλά καλό είναι να προστατεύεις την επένδυση σου! Γιατί αν πέσει και σου σπάσει με μια φτηνή θα λες δεν άκουγα τον venisk! :)

λοιπον το 5s λεω να παρω παιδια γτ ειναι 350 ευρω και με 3 θηκες μου δινει το παιδι ....! το s6 παει 500 ευρω ρει

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το 5s λεω να παρω παιδια γτ ειναι 350 ευρω και με 3 θηκες μου δινει το παιδι ....! το s6 παει 500 ευρω ρει

Πάρτο και όταν έχεις λεφτά πούλα το να πάρεις κανένα κινητό της εποχής :)

Link to comment
Share on other sites

Μη παρεις κανενα τωρα και μαζεψε λεφτα..

Μπορει στις γιορτες που ερχονται να βγαλουν καμια προσφορα.

Αν δεν το βιαζεσαι φυσικα.

Εγω θα παραμεινω με το Note3. Το αποφασισα..Αναβαλεται η αλλαγη...μεχρι αγνωστο!!

Αφου την δουλεια μου την κανω,

Ε ας βγαζουμε φωτο με το 6αρι της γυναικας μου :P

Link to comment
Share on other sites

note 3 εχω.... δεν ειναι θεμα τα λεφτα για να μαζεψω ... ειναι θεμα οτι φοβαμαι να δωσω τοσα πολλα σε ενα κινητο γτ μπορει να παθει κατι γιαυτο η λυση με το 5s μου φαινεται σχετικα καλη

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά τώρα, από το note 3 στην 4άρα του iphone 5s? θα απογοητευτείς αγαπητέ.

Χαχαχαχαχαα αυτό όντως είναι ένα θέμα! Αλλά εντάξει θα το αντέξω! Αν είναι μόνο αυτό το πρόβλημα δεν με πειράζει! Στο iPhone 5s η κάμερα (μπροστινή, πίσω) αξίζει?

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα που έχω με το note είναι το μέγεθός του αλλά δεν θα το αντικαθιστούσα με τόσο μικρότερο κινητό, ούτε φυσικά με το απλό 6, πας να κάνεις μεγάλο λάθος my friend :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now