GreeKpHantom

Νέες πληροφορίες για το iPhone SE

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Νέες πληροφορίες για το iPhone SE]http://www.hwbox.gr/images/news_images/apple2.jpg[/NEWS_IMG] Φήμες θέλουν το iPhone SE να κοστίζει 400? και να φιλοξενεί τον Α9 επεξεργαστή του iPhone 6s.

Η συσκευή της Apple θα εξοπλίζεται με 12 Mega Pixel iSight κάμερα, 16 GB και 64 GB αποθηκευτικού χώρου, τον Α9 επεξεργαστή των 14 νανομέτρων ο οποίος χρησιμοποιείται στα iPhone 6s και 6s Plus καθώς και το Apple Pay, κάτι πολύ ενδιαφέρον για μία συσκευή που στοχεύει το κοινό των 400-500 ? . Η συσκευή θα μοιάζει στο iPhone 5s, δυστυχώς όμως δεν θα υποστηρίζει την τεχνολογία 3D Touch χαρακτηριστικό αποκλειστικό μόνο στους χρήστες 6s και 6s Plus.

Το λανσάρισμα του φημολογείται στις 21 Μαρτίου, όπου ίσως να παρουσιαστούν ένα μικρότερο iPad Pro και ανανεώσεις στο Apple Watch.

[img_alt=Νέες πληροφορίες για το iPhone SE]http://www.hwbox.gr/members/14760-albums764-picture60012.jpg[/img_alt]

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω!!! μετά την μετάβαση στις 5.5΄΄ βλέπω τώρα το iphone και μου φαίνεται μινιατούρα. :P

Δύσκολα θεωρώ θα βρει κοινό σε αυτές τις ιντσες με αυτήν την τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό, αλλά apple ειναι αυτή μένει να δούμε.

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω!!! μετά την μετάβαση στις 5.5΄΄ βλέπω τώρα το iphone και μου φαίνεται μινιατούρα. :P

Δύσκολα θεωρώ θα βρει κοινό σε αυτές τις ιντσες με αυτήν την τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό, αλλά aple ειναι αυτή μένει να δούμε.

Είπαμε δεν έχουν σημασία οι ίντσες, σημασία έχει ότι είναι Apple, έχει iOS, για αυτό πουλάει :P

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να καταλάβεις με android πως είναι ένα κινητό που δεν λαγκάρει ποτέ, όμως και το ios έχει απίστευτα σπαστικά πράγματα! Τίποτα δεν είναι τέλειο! Σίγουρα θα βρει κοινό εδώ πουλάνε ακόμα τα τραγικά 4s!!

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να καταλάβεις με android πως είναι ένα κινητό που δεν λαγκάρει ποτέ, όμως και το ios έχει απίστευτα σπαστικά πράγματα! Τίποτα δεν είναι τέλειο! Σίγουρα θα βρει κοινό εδώ πουλάνε ακόμα τα τραγικά 4s!!

Όταν ο τραμπακουλας είχε iphone και nvidia εσύ έπαιζες με gi i jo! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όταν ο τραμπακουλας είχε iphone και nvidia εσύ έπαιζες με gi i jo!

iphone είχα και το 2010, nvidia από το 1999 σιγά ρε παλιέ!

Όταν ο venisk πήρε smartphone εσύ έστελνες σήματα καπνού! :hehe:

Και εδώ αποκλειστική φωτογραφία με τον [MENTION=543]Trabakoulas[/MENTION] να στέλνει!!

vector-cartoon-of-red-indian.jpg

Link to comment
Share on other sites

...πως είναι ένα κινητό που δεν λαγκάρει ποτέ...

αυτό δεν ισχύει σε καμία περίπτωση, σύμφωνα με τα iphone4, iphone5 (1), iphone5 (2), και ipad mini retina που έχουν περάσει από την οικογένεια μου...

Link to comment
Share on other sites

αυτό δεν ισχύει σε καμία περίπτωση, σύμφωνα με τα iphone4, iphone5 (1), iphone5 (2), και ipad mini retina που έχουν περάσει από την οικογένεια μου...

Όλα τα παραπάνω λαγκάραν ειδικά το ipad mini ήταν από τα χειρότερα προϊόντα ever..δοκίμασε ένα iphone 6 όχι το 6s και μετά ξαναπες μου πότε έχει λόξιγκα το λειτουργικό :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα παραπάνω λαγκάραν ειδικά το ipad mini ήταν από τα χειρότερα προϊόντα ever..δοκίμασε ένα iphone 6 όχι το 6s και μετά ξαναπες μου πότε έχει λόξιγκα το λειτουργικό :)

OK τώρα ήταν ξεκάθαρο... αλλά και πάλι και έτσι να είναι, μια συσκευή δλδ (των 800?) "σώζει" την φήμη της apple?

λόξυγκες δεν έχω με oneplus one των 300?...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now