Recommended Posts

Το θέμα έληξε, έχω εξηγήσει γιατί και πως. Πολύ απλά. Συνεχίστε την δουλειά που κάνετε όπως εσείς νομίζετε καλύτερα. Δε μπορώ να πω κάτι άλλο. Το εξαντλήσαμε το θέμα

Link to comment
Share on other sites

Το ότι βγάζετε έναν τίτλο σαν το Witcher 3 και βάζετε το Isolation, τέτοιου είδους κινήσεις δε σας κάνει αξιόπιστους στην μεθοδολογία των μετρήσεων που κάνετε! Καλή συνέχεια επίσης.

Κοίτα. Νομίζω ότι η συμπεριφορά σου είναι λάθος, γι΄ αυτό και αναρωτιούνται τα παιδιά παραπάνω.

Tα παιδιά είναι μέλη της κοινότητας που λέγεται hwbox. Μπαίνουν συχνά στο φόρουμ μας και συμμετέχουν ενημερωτικά στις παρουσιάσεις μας. Ως εκ τούτου, όταν μας ζητάνε κάτι, το κάνουν αρκετά φιλικά και προσπαθούμε να ανταποκριθούμε. Τους ακούσαμε, και βάλαμε τους τίτλους που διαλέξουμε πως τους ενδιαφέρουν. Και μέχρι στιγμής, δεν έχω λάβει κάποια ιδιαίτερο αρνητικό σχόλιο για τα παιχνίδια - οπότε θεωρούμε ότι είναι ευχαριστημένοι.

Και ερχόμαστε στην περίπτωση σου, όπου είσαι ένας λογαριασμός ο οποίος έχει ημερομηνία εγγραφής αμέσως μετά το review της GTX 1060 πράγμα που σημαίνει ότι δεν συμμετείχες, και ο μόνος λόγος που τον έκανες είναι για να καταλήξεις να μου πεις ότι είμαστε αναξιόπιστοι, την στιγμή που πουθενά δεν έχω δει ως feedback - αν ήσουν μέλος θα ήξερες τι πάει να πει αυτό - εκ μέρους σου.

Πράγμα που μου κινεί διάφορες υποψίες, αλλά δεν με ενδιαφέρει - δεν θα σε μπανάρω και θα σου πω φύγε και μην ξανάρθεις.

Ένα πμ του στυλ "ψιτ, μήπως μπορείτε να χώσετε και το witcher 3 αν γίνεται", μα τον οποιοδήποτε όλο και κάτι θα κάναμε. Αμ δε - μόνο αρνητικότητα.

Therefore, δεν θα πέσω σε έναν πόλεμο του στυλ "είσαι λάθος, έχω δίκιο", ευχαριστώ για τον χρόνο που έκανες να γράψεις στο φόρουμ μας, αλλά θα προτιμήσω μια γνώμη κάποιου πιο φιλικού και συζητήσιμου μέλους της κοινότητας.

Φιλικά, Γιώργος

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

By the way, ευχαριστώ όλους για την κουβέντα - σε φιλικό κλίμα - που γίνεται κάτω απ' τα reviews τελευταία.

Keep it up. Η δουλειά που γίνεται στο backround είναι αρκετή.

Double post γιατί μπορώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή κάθε άποψη, πληροφορία και πρόταση αλλά με όμορφο τρόπο, αιτιολογημένη χωρίς υπονοούμενα και προσβολές :)

Double post o admin, άμα του κάνω merge του παίρνω την θέση και γίνομαι βεζίρης στην θέση του βεζίρη? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα. Νομίζω ότι η συμπεριφορά σου είναι λάθος, γι΄ αυτό και αναρωτιούνται τα παιδιά παραπάνω.

Tα παιδιά είναι μέλη της κοινότητας που λέγεται hwbox. Μπαίνουν συχνά στο φόρουμ μας και συμμετέχουν ενημερωτικά στις παρουσιάσεις μας. Ως εκ τούτου, όταν μας ζητάνε κάτι, το κάνουν αρκετά φιλικά και προσπαθούμε να ανταποκριθούμε. Τους ακούσαμε, και βάλαμε τους τίτλους που διαλέξουμε πως τους ενδιαφέρουν. Και μέχρι στιγμής, δεν έχω λάβει κάποια ιδιαίτερο αρνητικό σχόλιο για τα παιχνίδια - οπότε θεωρούμε ότι είναι ευχαριστημένοι.

Και ερχόμαστε στην περίπτωση σου, όπου είσαι ένας λογαριασμός ο οποίος έχει ημερομηνία εγγραφής αμέσως μετά το review της GTX 1060 πράγμα που σημαίνει ότι δεν συμμετείχες, και ο μόνος λόγος που τον έκανες είναι για να καταλήξεις να μου πεις ότι είμαστε αναξιόπιστοι, την στιγμή που πουθενά δεν έχω δει ως feedback - αν ήσουν μέλος θα ήξερες τι πάει να πει αυτό - εκ μέρους σου.

Πράγμα που μου κινεί διάφορες υποψίες, αλλά δεν με ενδιαφέρει - δεν θα σε μπανάρω και θα σου πω φύγε και μην ξανάρθεις.

Ένα πμ του στυλ "ψιτ, μήπως μπορείτε να χώσετε και το witcher 3 αν γίνεται", μα τον οποιοδήποτε όλο και κάτι θα κάναμε. Αμ δε - μόνο αρνητικότητα.

Therefore, δεν θα πέσω σε έναν πόλεμο του στυλ "είσαι λάθος, έχω δίκιο", ευχαριστώ για τον χρόνο που έκανες να γράψεις στο φόρουμ μας, αλλά θα προτιμήσω μια γνώμη κάποιου πιο φιλικού και συζητήσιμου μέλους της κοινότητας.

Φιλικά, Γιώργος

Το ξέρω ότι είμαι απότομος. Δε χρειάζεται να μπαίνετε σε καμία υποψία. Έψαχνα να βρω ένα ελληνικό site για hardware reviews. Είχα βαρεθεί τα ξένα sites. Εννοείται ότι πρώτα σε τέτοιου είδους sites διαβάζω τα reviews πως τα γράφουνε κτλ. Δε κάνω σχεδόν καθόλου κριτικές. Εδώ μου έκανε τρομερή εντύπωση ότι ενώ το Witcher 3 μπήκε σε ΟΛΑ μα σε ΟΛΑ τα reviews, τουλάχιστον έξω, εδώ το βγάλατε για να βάλετε ναι μεν εννοείται και τίτλους του 2016 αλλά ρε παιδιά και το Isolation; Ναι οκ ήμουν απότομος ίσως και πέρα από αυτό που πρέπει. Οκ, το αναξιόπιστο ήταν βαριά λέξη. Αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να συμφωνήσω. Και ξαναλέω μη σας μπαίνουν διάφορες ιδέες. Είμαι και γω απλός gamer user που θέλω από Σεπτέμβριο και μετά να βάλω ή 1060 ή 480. Να πετάξω επιτέλους την 660 που έχω, αν και ακόμα κρατάει αλλά όχι ακόμα για πολύ και μπράβο της!!!! Συγνώμη για τον τρόπο μου. Ίσως ξεπέρασα τα εσκαμμένα. Ρένος το όνομά μου by the way. Έτσι για να κάνουμε μία καινούρια αρχή.

Edited by mistac75
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now