Recommended Posts

Ε τι άολο!....σε ΟΛΑ 5 fps ΚΑΤΩ θα είναι?..... :D

Και 1-2 fps να ειναι κατω ... Εαν δεις ποσες εκατονταδες run εχουμε κανει ... ειναι απλα γ@μ@ τα . :D

Ειναι σα να ριχνουμε ζαρια και να περιμενουμε 6αρες . :P..:P..

Αυτη τη στιγμη μπορω να βγαλω με ευκολια 87100Κ . Απο εκει και περα , θελει να το παιδεψω παρα παρα πολυ ... και να μου κατσουν και οι ζαριες που σου ελεγα.

Εαν σε ξεκινησει απο την αρχη ενα πολυ καλο run ... αντε ξαναπιαστο μετα .:(....

Edited by Stelaras
Link to comment
Share on other sites

Ε μια και το εβγαλες και εσυ ... αντε να δειξω ενα ακομη και εγω . :D

Και ειμαι χωρις δισκο για 3dmark01 ... :'(....:'(....

[hwbot] 87442 - Intel E8600 @ 3999Mhz - GeForce GTX295 stock air - For GOOC 2009 [/hwbot]

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9469219

attachment.php?attachmentid=2183&stc=1&d=1234898698

Μου φαινεται οτι απογοητευσαμε κοσμο , γιατι δε βλεπω συμμετοχες.

87442.JPG

87442.JPG

87442.JPG

87442.JPG.15bfe718bec570d79dc372adc05a77

Link to comment
Share on other sites

Ε τι άολο!....σε ΟΛΑ 5 fps ΚΑΤΩ θα είναι?..... :D

Και 1-2 fps να ειναι κατω ... Εαν δεις ποσες εκατονταδες run εχουμε κανει ... ειναι απλα γ@μ@ τα . :D

Ειναι σα να ριχνουμε ζαρια και να περιμενουμε 6αρες . :P..:P..

Αυτη τη στιγμη μπορω να βγαλω με ευκολια 87100Κ . Απο εκει και περα , θελει να το παιδεψω παρα παρα πολυ ... και να μου κατσουν και οι ζαριες που σου ελεγα.

Εαν σε ξεκινησει απο την αρχη ενα πολυ καλο run ... αντε ξαναπιαστο μετα .:(....

....ναι από ένα σημείο και μετά είναι λίγο δύσκολο.....ΑΛΛΑ πάνω-κάτω θα έχεις "παρόμοια" fps και ΟΧΙ σε ΟΛΑ 2 - 5 fps ΚΑΤΩ..... :)

Link to comment
Share on other sites

....ναι από ένα σημείο και μετά είναι λίγο δύσκολο.....ΑΛΛΑ πάνω-κάτω θα έχεις "παρόμοια" fps και ΟΧΙ σε ΟΛΑ 2 - 5 fps ΚΑΤΩ..... :)

Με λιγη τυχη ... γινεται . Εσυ εισαι πιο εμπειρος ,ομως, και ισως ξερεις να το κανεις "καλα" πιο ευκολα . Εγω απλα τρεχω με τις ωρες μεχρι να βγουν τα νουμερα .:loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

Ε μια και το εβγαλες και εσυ ... αντε να δειξω ενα ακομη και εγω . :D

Και ειμαι χωρις δισκο για 3dmark01 ... :'(....:'(....

[hwbot] 87442 - Intel E8600 @ 3999Mhz - GeForce GTX295 stock air - For GOOC 2009 [/hwbot]

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9469219

attachment.php?attachmentid=2183&stc=1&d=1234898698

Μου φαινεται οτι απογοητευσαμε κοσμο , γιατι δε βλεπω συμμετοχες.

.....ΝΟΤ BAD!....... :D

Αυτό το Car Low, βγήκε στους 4000MHz?.....

2k1_4000MHz_87470.png

....... μπορείς και καλύτερα...... ;)

.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα ολα στα 3999 Γιωργο . Ουτε για πλακα δεν εβαλα το fsb παραπανω για να δω τι βγαζει .

Ειναι ενα απο τα τυχερα run που σου ελεγα . Στο setfsb 146Mhz pcie ... Και μετα απο καμμια 15αρια runs του CL ... βγηκε .

Απλα με ηθελε .

Και οχι !!! Δεν την παλευω αλλο . 4 μερες τωρα βλεπω δρακους και αυτοκινητακια ! Εχω μαθει στα ποσα αρχιζει και τελειωνει το καθε τεστ . Εχω μαθει συγκεκριμενες σκηνες ... Δεν αντεχω να ξανατρεχω . :D

Θα ηθελα να φτασω ομως τα 87500 γμτ .. :D

Μεχρι και το i-ram εβαλα επανω για να τρεξω το 01 απο εκει , αλλα δεν εδωσε τιποτε απο οτι καταλαβα.

Εαν , ομως, σφιξω λιγο ακομη το memset απο οτι βλεπω ... ισως και να δω κατι ...

Edited by Stelaras
Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα ολα στα 3999 Γιωργο . Ουτε για πλακα δεν εβαλα το fsb παραπανω για να δω τι βγαζει .

Ειναι ενα απο τα τυχερα run που σου ελεγα . Στο setfsb 146Mhz pcie ... Και μετα απο καμμια 15αρια runs του CL ... βγηκε .

Απλα με ηθελε .

.....το ουρντέλο..... :(

Ένα τέτοιο CL δε μπορώ να πιάσω στους 6400MHz με την 9800GX2!...... :(

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα ολα στα 3999 Γιωργο . Ουτε για πλακα δεν εβαλα το fsb παραπανω για να δω τι βγαζει .

Ειναι ενα απο τα τυχερα run που σου ελεγα . Στο setfsb 146Mhz pcie ... Και μετα απο καμμια 15αρια runs του CL ... βγηκε .

Απλα με ηθελε .

Και οχι !!! Δεν την παλευω αλλο . 4 μερες τωρα βλεπω δρακους και αυτοκινητακια ! Εχω μαθει στα ποσα αρχιζει και τελειωνει το καθε τεστ . Εχω μαθει συγκεκριμενες σκηνες ... Δεν αντεχω να ξανατρεχω . :D

Θα ηθελα να φτασω ομως τα 87500 γμτ .. :D

Μεχρι και το i-ram εβαλα επανω για να τρεξω το 01 απο εκει , αλλα δεν εδωσε τιποτε απο οτι καταλαβα.

Εαν , ομως, σφιξω λιγο ακομη το memset απο οτι βλεπω ... ισως και να δω κατι ...

:D

2k1_4000MHz_87506.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχα !!!!! Αντε ασε μας στην ησυχια μας ... :loveliness:..

Εχεις καλο drago high & lobby low . Δε μπορω να τα ξαναβγαλω αυτα ευκολα . Βασικα εκει την παταω απο οτι εχω καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχα !!!!! Αντε ασε μας στην ησυχια μας ... :loveliness:..

Εχεις καλο drago high & lobby low . Δε μπορω να τα ξαναβγαλω αυτα ευκολα . Βασικα εκει την παταω απο οτι εχω καταλαβει.

.......άντε κι ένα τελευταίο.......για ΣΗΜΕΡΑ, γιατί πρέπει να φύγω τώρα, αλλιώς θα με πάρει η γυναίκα με τις πέτρες..... :D

2k1_4000MHz_87661.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να προτείνω κάτι ... Υπάρχει τρόπος με τον οποίο μπορείς να δείξεις ότι δεν ανέβηκες πάνω από τα 4GHz ;)

Βάζεις το SetFSB με την frequency tuned down (δλδ αντί για 571 βάζει π.χ. 570MHz FSB), οπότε φαίνεται ότι δεν χρησιμοποιήθηκε το SetFSB και δεν άλλαξε ποτέ η frequency προς τα πάνω :T:

Γιώργη respect ! :eek: ~1k FPS LL :eek:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Πάντως να προτείνω κάτι ... Υπάρχει τρόπος με τον οποίο μπορείς να δείξεις ότι δεν ανέβηκες πάνω από τα 4GHz ;)

Βάζεις το SetFSB με την frequency tuned down (δλδ αντί για 571 βάζει π.χ. 570MHz FSB), οπότε φαίνεται ότι δεν χρησιμοποιήθηκε το SetFSB και δεν άλλαξε ποτέ η frequency προς τα πάνω :T:

Γιώργη respect ! :eek: ~1k FPS LL :eek:

Screenshot είναι βρε George, όποιος θέλει αν θέλει... δεν είναι καθόλου δύσκολο.

Συμφωνώ και επαυξάνω για live competition μεταξύ των καλύτερων.

Link to comment
Share on other sites

Anyway τα 'χουμε ξαναπεί αυτά, δεν υπάρχει δυνατότητα να γνωρίζεις 100% αν είναι ok το score στο screenshot, μπορείς μόνο να βασιστείς στην τιμιότητα του προσώπου που bench-άρει :T:

Link to comment
Share on other sites

Ηipro, αλήθεια πως και δεν παίζεις με διπλή κάρτα;

Μπράβο παιδιά πολύ καλά αποτελέσματα...Έχει φάση η όλη ιστορία ποστάρει ο ένας ένα αποτέλεσμα και αμέσως ο άλλος ελάχστα πραπάνω....:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι του λες του ανθρωπου . Ετσι και παιξει αυτος με διπλη καρτα ... εμεις τι θα κανουμε ??????????????????????????????????????????????

To σταυρό μας!!!!!!!!??

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι του λες του ανθρωπου . Ετσι και παιξει αυτος με διπλη καρτα ... εμεις τι θα κανουμε ??????????????????????????????????????????????

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πέρα από την πλάκα, άμα αλλάξει γνώμη όμως.......

Απορία: Σε μόνη κάρτα πόσο δηλαδή θα βγάζεις ρε Γιώργο;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now