hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 03 Scores

Recommended Posts

Μην αγχώνεσαι, όλα θα γίνουν. Η καινούρια μητρική κατέφθασε... και τώρα αναμένεται και νέος επεξεργαστής... :D

Το καλό είναι ότι 400άρισε και η GeForce4 MX440 μου LOL, κωλόφαρδος είμαι :hehe: Αλλά σε αυτήν δεν πήγαν τόσο καλά οι μνήμες, όμως εντάξει ευχαριστημένος είμαι. Μόνο η FX5500 δεν ανέβαινε ικανοποιητικά... Point of View σου λέει μετά :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

...νταξ...έπαθα με το τριψήφιο νούμερο :hehe: δώστου μαν :D

Αμ το άλλο το είδες; Με τις GeForce4 μπορείς να τρέξεις μόνο AquaMark (το οποίο είναι απίστευτα δύσκολο γιατί αργεί ΠΟΛΥ), 2k1 (εκτός το Nature :P) και από το 2k3 μόνο το GT1 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κωσταντινε ... σου φτανει το μοτερακι ή το τερματισες και θελεις κανα πιο μεγαλο ??? :hehe::hehe:

Οντως η καρτα παει πολυ καλα . Με ενα καλο cpu , θα παιξει πολυ δυνατα .

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ, όταν έρθουν οι Lightning όλα αυτά θα ξεχαστούν :D 1300 θα χτυπάς στο μονοβάθμιο με δαύτες :D

Όντως το phase change cooling είναι πολύ ξεκούραστο και κυρίως σου επιτρέπει να tweak-άρεις με την ησυχία σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε μαν..:D:D

Μια χαρά η καρτούλα, οι μνήμες φαίνεται να ανεβαίνουν σιγά σιγά, οπότε το μόνο που μένει είναι

να βάλεις και τον 670 στα μείον να εκτοξευτεί λίγο το σκορ....:P

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα και με τον crio για αυτο και μαλλον για χαλια efficency λογω υγροποιησης.το σκορ δεν ειναι bugged αφου ειναι repeatable σε πολλα λειτουργικα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το πιο καλό OS για 2k3 είναι τα Vista 32bit... Ή τελοσπάντων τα Server 2008 32bit που ξεπέρασαν κατά λίγο τα Vista στο εξονυχιστικό OS round-up του Gautam.

Εχω την εντυπωση πως παιζουν δυνατα τα win7 για το 3d03 .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now