maska79

Ταινίες & Σειρές...

Recommended Posts

Έχουμε κανα καλο ταινιονι που να καταπιανεται με καταστροφολογια κλπ κλπ?

στυλ Αρμεγογελαδον, 2012, the core, the day after tomorrow κλπ κλπ

Οπως καταλαβαινεται τις εμπορικες τις εχω δει.. :hehe: Κανα αλλο καλο? και Β movie να ειναι, no problem

Link to comment
Share on other sites

War of the Worlds,Independence Day,Cloverfield,The Happening σπυροςςςςςςςςςς!!!(η παπυρος λαρους μπριτανικα μου ειπε τους τιτλους!!!:P)

ξεκινησα και βλεπω παλιες καλες!!!πχ βραχος, λεον ο επαγγελματιας κτλ!!:P

Link to comment
Share on other sites

War of the Worlds,Independence Day,Cloverfield,The Happening σπυροςςςςςςςςςς!!!(η παπυρος λαρους μπριτανικα μου ειπε τους τιτλους!!!:P)

ξεκινησα και βλεπω παλιες καλες!!!πχ βραχος, λεον ο επαγγελματιας κτλ!!:P

Ρε συ, που με εστειλες με το the happening.. τι απαραδεκτη ταινια ρε φιλε :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, που με εστειλες με το the happening.. τι απαραδεκτη ταινια ρε φιλε :hehe::hehe:

τωρα τοδα αυτο!!δεν την εχω δει αλλα ενας καλος λογος να μην την δω!!!:P

ητησες λαταστροφες!!!!χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε 'σεις; Εγώ το Knowing το είχα δει όταν πρωτοβγήκε στο cinema. Όλοι έλεγαν ότι ήταν γαμάτη ταινία, όλοι ήταν ενθουσιασμένοι, μέχρι που είδαμε το τέλος και ξενερώσαμε :hehe:

Πάντως βλεπόταν ευχάριστα.

@MetallicGR: Το βράδυ που το έπαιζε στο Mega το θυμάμαι! Ήταν στις 4 Μαρτίου, ήμουν στα αεροπορικά καθίσματα του πλοίου (ταξιδεύοντας προς Αθήνα) και το 'βλεπα κι εγώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Like Crazy (2011) - IMDb εξαιρετική! Με budget μόλις 200,000 δολάρια! Επιβεβαιώνει πως για να γίνει μια καλή ταινία θέλει μόνο θυχή ;)

Επίσης, One Day (2011) - IMDb

@MetallicGR: Το βράδυ που το έπαιζε στο Mega το θυμάμαι! Ήταν στις 4 Μαρτίου, ήμουν στα αεροπορικά καθίσματα του πλοίου (ταξιδεύοντας προς Αθήνα) και το 'βλεπα κι εγώ

Ωραία πράγματα! Όντως το τέλος ήταν εντελώς gtp. Μόνο ο Μητσοτάκης έλειπε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now