GoriLLakoS

[GOOC 2009]Gigabyte Open Overclocking Championship 2009 [Greek Qualifier by hwbox.gr]

Recommended Posts

Τα qualifiers στην Αμερική είναι αρχές Απρίλη, μα καλά αυτή η Gigabyte τον παίζει ?

Πότε θα προλάβουνε να συνεννοηθούνε αν κάθε μερα αλλάζουνε και τις ημερομηνίες ?

Αυτοί είναι ικανοί να πούνε "date change, 03-03-2009" αύριο :D

Link to comment
Share on other sites

Έκανε πάλι τα μαγικά της η 4870, 1150+ fps Nature @ 1150/1300 :eek: Ωραίος Γιώργο :T:

Τελικά τί θα κάνεις Γιώργο, θα πας ? Τώρα που το έκαναν Μεγάλη Παρασκευή και Μεγάλο Σάββατο ?

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ έγινε πάλι?.....ΠΑΛΙ άλλαξαν την ημερομηνία?..... :que:...

Νομίζω ότι τουλάχιστον έτσι θα κάνουμε Πάσχα στα σπιτάκια μας... :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανε πάλι τα μαγικά της η 4870, 1150+ fps Nature @ 1150/1300 :eek: Ωραίος Γιώργο :T:

Τελικά τί θα κάνεις Γιώργο, θα πας ? Τώρα που το έκαναν Μεγάλη Παρασκευή και Μεγάλο Σάββατο ?

Μ. Πέμπτη και Μ. Παρασκευή είναι.......Άρα λογικά Μ. Σάββατο θα είμαστε σπιτάκια μας (όποιος πάει).....άρα νομίζω ότι ψιλοβολεύει λίγο έτσι.... :)

Link to comment
Share on other sites

Μ. Πέμπτη και Μ. Παρασκευή είναι.......Άρα λογικά Μ. Σάββατο θα είμαστε σπιτάκια μας (όποιος πάει).....άρα νομίζω ότι ψιλοβολεύει λίγο έτσι.... :)

Ναι οι προσευχες μας επιασαν τοπο...

Παω στοιχημα οτι εμαθαν πως δεν θα ερθει hipro λογω ημερομηνιας και το ξανα αλλαξαν..:D

Link to comment
Share on other sites

ωχ,Γιώργο,πάλι μιλάς στο 3ο πρόσωπο για τον εαυτό σου,ζόρισαν τα πράγματα έ? :P

Μπα.....αφού το ξέρεις οτι είμαι ήρεμος και χαλαρός.........ΜΟΝΟ όταν πάω για κάνα παγκόσμιο τρελαίνωμαι τελείως με τα παγώματα κτλ. και με πιάνουν τα νεύρα μου...... :P:D

Link to comment
Share on other sites

Έλα τώρα που δεν πας για παγκόσμιο :hehe: Τα είδαμε τα 13xxxx που είναι το low score :D Φαντάσου τί θα γίνει στο CFX ... Ο καημένος ο andre ότι και να κάνει, αν δεν μάθει να tweak-άρει λίγο τελείωσε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΝΩ O/C ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ COOLER 25% ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΓΟ HARDWARE ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ???ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 14 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΛΗΤΕΡΟ HARDWARE ΤΟΤΕ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΙΩΣ.........

Link to comment
Share on other sites

Ρε αφού λέμε οτι πιστεύω οτι αν είχα harware τότε θα πήγαινα καλήτερα.Επείσης λόγο ηλικείας δεν μπορώ να παίρνω οτι θέλω όποτε θέλω.Αλλά πιστεύω οτι κάνω καλό o/c για fan της κάρτας 25% είναι πολύ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now