junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Πεππα οταν κανεις Repeat και εσυ ελα και μιλα!

και μην μου πεις για τα γ******** τα αστρα που εχετε τα 6 γιατι τα αναγνωριζω πληρως!

Προς το παρων Τουμπεκος! Μπορεις να με νικας συνεχεια συνεχεια συνεχεια να νοιωθεις οτι θες και να ειμαι μονος μου στο Final 4 και εσυ να καθαριζει το γηπεδο για το πρωταθλημα?

Link to comment
Share on other sites

Τι φανατίζεστε τόσο ρε αλάνια... μπάλα είναι κουλάρετε... έχουμε βρει ακόμα ένα λόγο να μισούμε τους τριγύρω μας ή έναν ακόμα λόγο να αποδείξουμε στον εαυτό μας ότι είμαστε ανώτεροι από το διπλανό μας... κι εγώ χάρηκα που κέρδισε η πανάθα αλλά trust me υπάρχουν χίλια δυο άλλα προβλήματα στο κόσμο,κάνετε τον αθλητισμό μέσο ψυχαγωγίας και όχι άλλο ένα πρόβλημα...

Πρέπει να βρω κανένα τσιγάρο να καπνίσω μου φαίνεται... παραέγινα σοβαρός... αλλά τα εννοώ αυτά που λέω

Link to comment
Share on other sites

ο Πέππας είναι βάζελος ή κάνω λάθος? ο Winters τι είναι? Γαύρος? Νόμιζα είναι βάζελος κι αυτός... κάπου έχω μπερδευτεί.

Ο Πέππας είναι βάζελος, εγώ είμαι Παναθηναϊκός.

Link to comment
Share on other sites

αν πανε με την λογικη να μην φανε γκολ ειναι που θα μαζεψουν καμποσα. Δεν πρεπει να αφησουν την Untd να κανει το παιχνιδι της. Εχει κακο κεντρο και ο rio/smalling ειναι για τα πανηγυρια. Αλλα θα δουμε, εχουμε καιρο ακομα.

edit: Ολοι ξερουμε τι γινεται οταν ο γαυρος παει εκτος με σκοπο να μην φαει γκολ παιζοντας καλη αμυνα.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Αν και man utd fan και μη gayros :D

μπορω να πω οτι δεν υπηρχε η MU μεσα στο γηπεδο! Πραγματικα αυτη η ομαδα αμα επαιζε super league δεν θα εμπαινε ουτε στα play offs!!

Μπορει να εχει ενα απο τα καλυτερα επιθετικα διδιμα aka rοοney-persie αλλα μεσο-αμυντικα ειναι στα επιπεδα του αρη aka

gine+aris+kai+klapsiaris.jpg

gine+aris+kai+klapsiaris.jpg

gine+aris+kai+klapsiaris.jpg

57fd08b655f44_gineariskaiklapsiaris.jpg.

Link to comment
Share on other sites

^^ πολυ καλη εμφανιση αλλα χαοτικη η διαφορα των ομαδων. παμε για το ντερμπι με αθλετικο την κυριακη.

Πραγματικά έχει ξεφύγει τελείως..γκολάρες! Έπαιζε άμυνα λες κ είχε 20 παίχτες!...μακάρι να σηκώσει το 10 φέτος!!Και πρωτάθλημα και τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έχει ξεφύγει τελείως..γκολάρες! Έπαιζε άμυνα λες κ είχε 20 παίχτες!...μακάρι να σηκώσει το 10 φέτος!!Και πρωτάθλημα και τα πάντα!

μακαρι, αν και θα διαλεγα το 10ο απο το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now