junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Ναι μωρή ΠΑΟΚαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hehe: :hehe: Γιατι κάνεις έτσι? Ο ΠΑΟ δεν μπορει να παρει πρωτάθλημα ακόμα και εάν ο Ολυμπιακός σταματήσει

να πάιζει από εδώ και πέρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μίλησε κανένας για πρωτάθλημα? Ποιο πρωτάθλημα..τσούζει τόσο πολύ η 3άρα ακόμα μέσα στο καραιτάβλι που ο ΠΑΟΚ απλά έριξε λίγο αλάτι στη πληγή :hehe:

Η δικιά μας μαλακία είναι που διώξαμε το Πεδουλάκη..

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρή ΠΑΟΚαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

[video=youtube;cm6v4Dik-U0]

Nαι μωρή Παοκάρα!!

Να φανταστείς ότι μου είχε έρθει μια όρεξη να πάω να το δω (δεν έχω δει τον Ολυμπιακό φέτος στην Ελλάδα). Δεν σχολιάζω το αποτέλεσμα φυσικά γτ δεν είδα το παιχνίδι. Την βρομιά σχολιάζω, η οποία είναι ο κύριος λόγος που έχω πάψει να βλέπω ποδόσφαιρο στην Ελλάδα 2 χρόνια. Και μην πείτε για τα πέτσινα/πληρωμένα πρωταθλήματα - πέναλτι κτλπ... όλοι έχουν το δικό τους μερίδιο ευθύνης για την σημερινή κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Μας μιλανε οι Gayroi για μπουνιες οταν εχουν γ@***ει το πρωταθλημα εδω και τοσες δεκαετιες... Ο Καρεμπε τι εκανε πριν καμια 10χρονια, τα ιδια ο Garcia, τα ιδια ο Castilio!

Μην καθεστε στο δεντρο δειτε και το δασος. Οσο για τον Κακο αψογο 1ο ημιχρονο, μπηκε να καταστρεψει το παιχνιδι στο 2ο.

Εdit :

1016576_10202294318573392_125219616_n.jpg

Εχει κ αλλα καλα οπως τραμπουκισμο στα ballboy και εκτος φασης κλωτσιες

1016576_10202294318573392_125219616_n.jpg

1016576_10202294318573392_125219616_n.jpg

1016576_10202294318573392_125219616_n.jp

Edited by khetzal
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ δεν βλέπω Ελληνικό πρωτάθλημα όχι 2 χρόνια τώρα αλλά 4! Αν τύχει κ έχω όρεξη μπορεί να αφήσω κανα τέτοιο ματς να παίζει!

Link to comment
Share on other sites

Μας μιλανε οι Gayroi για μπουνιες οταν εχουν γ@***ει το πρωταθλημα εδω και τοσες δεκαετιες... Ο Καρεμπε τι εκανε πριν καμια 10χρονια, τα ιδια ο Garcia, τα ιδια ο Castilio!

Μην καθεστε στο δεντρο δειτε και το δασος. Οσο για τον Κακο αψογο 1ο ημιχρονο, μπηκε να καταστρεψει το παιχνιδι στο 2ο.

και βέβαια μιλάνε οι γαύροι, βάζελε! Γιατί τέτοια ενέργειες είναι κατακριτέες από οποιαδήποτε πλευρά!

Link to comment
Share on other sites

και η κάρτα στο 1ο λεπτό στον Σκόνδρα που δεν δόθηκε ούτε φάουλ... και κάρτα στα τελευταία λεπτά του 1ου ημιχρόνου για φάουλ στον Φουστέρ που ο ίδιος παίκτης πήρε κίτρινη στο 2ο ημίχρονο κτλπ κτλπ.

Το να λέμε α δεν έδωσε πέναλτι... α δεν έδωσε κόκκινη α δεν ήταν πολύ οφσάιντ δεν λέει κάτι. Το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι νεκρό, ο Ολυμπιακός έχει και θα έχει την καλύτερη ομάδα για τουλάχιστον 2 χρόνια αν δεν αλλάξει κάτι δραστικά (κάποια τρομερή επένδυση).

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια μιλάνε οι γαύροι, βάζελε! Γιατί τέτοια ενέργειες είναι κατακριτέες από οποιαδήποτε πλευρά!

Μάθε πρώτα τι ομάδα υποστηρίζει ο άλλος :)

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια μιλάνε οι γαύροι, βάζελε! Γιατί τέτοια ενέργειες είναι κατακριτέες από οποιαδήποτε πλευρά!

Δεν ειμαι βαζελος

και η κάρτα στο 1ο λεπτό στον Σκόνδρα που δεν δόθηκε ούτε φάουλ... και κάρτα στα τελευταία λεπτά του 1ου ημιχρόνου για φάουλ στον Φουστέρ που ο ίδιος παίκτης πήρε κίτρινη στο 2ο ημίχρονο κτλπ κτλπ.

Το να λέμε α δεν έδωσε πέναλτι... α δεν έδωσε κόκκινη α δεν ήταν πολύ οφσάιντ δεν λέει κάτι. Το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι νεκρό, ο Ολυμπιακός έχει και θα έχει την καλύτερη ομάδα για τουλάχιστον 2 χρόνια αν δεν αλλάξει κάτι δραστικά (κάποια τρομερή επένδυση).

Η 2η καρτα στον μπονγκ για εκτος φασης κλωτσια? η 3η κιτρινι στον μπονγ για χερι? Το πεναλτι του αβρααμ στον κλαους? Δεν λεω πολλα λαθοι ο Κακος αλλα οχι μονοπλευρα... Στο 2ο εγειρε λιγο η σφυριχτρα προς τον gayro!

O γαυρος φιλε μου καθε χρονο παει chl χωρις να ιδρωνει και χωρις να το αξιζει παντα, παιρνει τα 25εκ του και δεν τρεχει τπτ! Αμα δεν σταματησει αυτο το πραμα δεν θα επενδυσει κανεις σε ομαδα! Γιατι ποιος ειναι τοσο βλακας να πεταξει τα εκ. του σ ενα σαπιο πρωταθλημα που δεν θα βγαλει ποτε λεφτα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι βαζελος

Η 2η καρτα στον μπονγκ για εκτος φασης κλωτσια? η 3η κιτρινι στον μπονγ για χερι? Το πεναλτι του αβρααμ στον κλαους? Δεν λεω πολλα λαθοι ο Κακος αλλα οχι μονοπλευρα... Στο 2ο εγειρε λιγο η σφυριχτρα προς τον gayro!

O γαυρος φιλε μου καθε χρονο παει chl χωρις να ιδρωνει και χωρις να το αξιζει παντα, παιρνει τα 25εκ του και δεν τρεχει τπτ! Αμα δεν σταματησει αυτο το πραμα δεν θα επενδυσει κανεις σε ομαδα! Γιατι ποιος ειναι τοσο βλακας να πεταξει τα εκ. του σ ενα σαπιο πρωταθλημα που δεν θα βγαλει ποτε λεφτα?

μάλλον δεν έγραψα το σημαντικότερο από όλα. Πιστεύεις δηλαδή εσύ πως στο επαγγελματικό (στημένο ή όχι, επαγγελματικό είναι) ποδόσφαιρο είναι όλοι στην απ'έξω κι τα κανονίζει μόνος του ο Ολυμπιακός? Εγώ πιστεύω πως ως επιχειρηματίες όλοι οι παράγοντες βγάζουν από το ελληνικό ποδόσφαιρο. Δεν πήρε κανείς ομάδα για το χόμπι του. Άτομα που θα το κάνανε αυτό δεν θα είχαν περιουσίες.

Εξ'άλλου κανείς από αυτούς τους επιχειρηματίες δεν έγινε αυτός που είναι κερδίζοντας το τζόκερ, τα άτομα ξέρουν να διαχειρίζονται τα λεφτά και όχι να τα πετάνε!!!

Τέλος, με ενοχλεί ιδιαίτερα τα σχόλια τύπου "όποιος είναι βάζελος/γαύρος κτλπ", όλοι Έλληνες είμαστε, αναρωτιέμαι πως μπορούν άτομα που βγάζουν τόσο μίσος σε γήπεδα κι οπαδικά φόρουμ΄και να βγαίνουν την άλλη μέρα στην κοινωνία και να συναναστρέφονται σε φίλους, συγγενείς, συναδέλφους κτλπ από την στιγμή που είναι του "απέναντι" στρατοπέδου και γράφανε άλλα γι'αυτούς μερικές ώρες πριν.

Το ξέρω το πήγα μακριά, αλλά τα παραπάνω είναι ένα από τα θέματα που συζητάμε με φίλους προσπαθόντας να συζητάμε αντικειμενικά και να αφήνουμε τις ομάδες στην απ' έξω.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν έγραψα το σημαντικότερο από όλα. Πιστεύεις δηλαδή εσύ πως στο επαγγελματικό (στημένο ή όχι, επαγγελματικό είναι) ποδόσφαιρο είναι όλοι στην απ'έξω κι τα κανονίζει μόνος του ο Ολυμπιακός? Εγώ πιστεύω πως ως επιχειρηματίες όλοι οι παράγοντες βγάζουν από το ελληνικό ποδόσφαιρο. Δεν πήρε κανείς ομάδα για το χόμπι του. Άτομα που θα το κάνανε αυτό δεν θα είχαν περιουσίες.

Εξ'άλλου κανείς από αυτούς τους επιχειρηματίες δεν έγινε αυτός που είναι κερδίζοντας το τζόκερ, τα άτομα ξέρουν να διαχειρίζονται τα λεφτά και όχι να τα πετάνε!!!

Τέλος, με ενοχλεί ιδιαίτερα τα σχόλια τύπου "όποιος είναι βάζελος/γαύρος κτλπ", όλοι Έλληνες είμαστε, αναρωτιέμαι πως μπορούν άτομα που βγάζουν τόσο μίσος σε γήπεδα κι οπαδικά φόρουμ΄και να βγαίνουν την άλλη μέρα στην κοινωνία και να συναναστρέφονται σε φίλους, συγγενείς, συναδέλφους κτλπ από την στιγμή που είναι του "απέναντι" στρατοπέδου και γράφανε άλλα γι'αυτούς μερικές ώρες πριν.

Το ξέρω το πήγα μακριά, αλλά τα παραπάνω είναι ένα από τα θέματα που συζητάμε με φίλους προσπαθόντας να συζητάμε αντικειμενικά και να αφήνουμε τις ομάδες στην απ' έξω.

Δεν βγαζω την ομαδα μου απ εξω! ξερω πολυ καλα τι εχει κανει αλλα τα μεγεθοι διαφθορας ειναι πολυ μεγαλα και δεν μπαινουν στο ιδιο καζανι.

Ουτε φανατικος ειμαι, για να καταλαβεις 2 κολλητους εχω και ειναι αριανοι ενω εγω ειμαι παοκ!

Οσο για τους επιχειρηματιες κανεις τους δεν πεταει ετσι λεφτα και φυσικα εχουν φαει λεφτα μεσα απο τις ομαδες.

Τα ιδιαιτερα σχολια τυπου βαζελος/γαυρος ειναι πειραγματα και δεν ειναι για να θιξουν την εθνικοτιτα καποιου (ΚΑΝΩ ΠΩΣ ξεχναω τα σχολια τυπου Βουλγαροι/Τουρκοι....).

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδιαιτερα σχολια τυπου βαζελος/γαυρος ειναι πειραγματα και δεν ειναι για να θιξουν την εθνικοτιτα καποιου (ΚΑΝΩ ΠΩΣ ξεχναω τα σχολια τυπου Βουλγαροι/Τουρκοι....).

όχι ρα, δεν εννοώ εθνικότητες κτλπ. μιλάω για τα "πειράγματα" που ξεπερνάνε το φυσιολογικό, και βγάζουν το μίσος. Λες και ο απέναντι σου άννησε την άννα ένα πράγμα. Μίσος χωρίς λόγο και αιτία, όσοι φταίνε είναι μακρυά από τον κάθε φίλαθλο ;)

Link to comment
Share on other sites

χολεμπας, μανωλας, μανιατης για πεταμα. Χωρις επιθετικο δεν κανεις καριερα γενικα :P

μετρια η Mu, well played tho.

To μονο κακο για την mu ειναι οτι θα μεινει ο Moyes και το ακομα χειροτερο η περιγραφη.

Link to comment
Share on other sites

μεγαλη ομαδα η Juve! Μεγαλος φαουλιερης ο παππους Πιρλο!

Ο Asamoah Κλασικα απλα περιφερεται στο γηπεδο περπατώντας και τρεχει για καμια πασα που και που :hehe: [MENTION=132]crustytheclown[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

μεγαλη ομαδα η Juve! Μεγαλος φαουλιερης ο παππους Πιρλο!

Ο Asamoah Κλασικα απλα περιφερεται στο γηπεδο περπατώντας και τρεχει για καμια πασα που και που :hehe: @crustytheclown

πραγματικα καλυτερα να κερδιζαν πεναλτι, πιο πολλες πιθανοτητες να το χασει ειχε.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now