Recommended Posts

LoD χρησιμοποίησες; Ή δεν βοηθάει καθόλου με τις GTX295; (Μην με παρεξηγήσεις δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, μια φορά έχω δει από κοντά όταν είχα έρθει Αθήνα στο σπίτι του Αριστείδη :D)

Link to comment
Share on other sites

ουτε κρεμασε με την μια το καλο τις ημερας ειναι οτι στις δοκιμες που εκανα με αζωτο στους -90~-95 πεζει ανετα 5400 06 + 5500+ aquamark:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Tsan.....Όπως ειπώθηκε και παραπάνω είσαι "καυτός" αυτόν τον καιρό.:D :D :D

Το prioaff τελικά το έβαλες?

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Tsan.....Όπως ειπώθηκε και παραπάνω είσαι "καυτός" αυτόν τον καιρό.:D :D :D

Το prioaff τελικά το έβαλες?

Για 4 πυρήνες σύμφωνα με τα λεγόμενα του hipr-ίδη χρησιμοποιούμε PriFinitty2, το prioaff από ότι φαίνεται είναι μόνο για δύο πυρήνες ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα εχει και συνεχεια απο τον tsan ... :D

Συμμαζεψαμε το cascade του λιγο ακομη .;P..

Ναι αλλά με τον καημένο τον Τάσο δεν κάνατε και τίποτα...... :(

Link to comment
Share on other sites

Εχω να μιλησω με τον Τασο 10-15 μερες (Απο τοτε που του εφερα τον εναλλακτη απο Γερμανια). Ουτε ξερω που βρισκεται αυτο τον καιρο . 2 εβδομαδες τωρα ανεβαινα στον Phil (Γερακα) και εχω στο σπιτι αλλα 2 μηχανηματα στα τελειωματα . Ο tsan με κυνηγησε και προχωρησαμε και το δικο του .

Θα παρω και τον Τασο το απογευμα να δω τι θα κανουμε ... εκτος και εαν παρει αυτος . :)

Link to comment
Share on other sites

Ένα πρόχειρο και δοκιμαστικό run με τη νέα μου 3870......Θέλει vmem mod γιατί οι μνήμες είναι χάλια.Είχα και ένα 309++ αλλα μου κόλησε στο screenshot...

4824a671d4026095.jpg

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

1)Δοκίμαζα πιο πολύ την κάρτα.Το HW είναι μια χαρά

2)Σκοπός είναι να κάνω στα 620 310+Κ όπως με την 3850.

3)Με δυσκολεύει το θερμομετρο στα πολύ ψηλά......Είναι πολύ αργό (αλλα μην το πείτε του Άκη και του Στέλιου,θα μου πουν στο λεγα)

Link to comment
Share on other sites

με LN2 είμαι Bill ...είναι πολύ περιεργο αυτο το cpu στο cascade@-94-96 παιζει 5150 06 και 5250 ολα τα άλλα και στο άζωτο πάνω από 5150 δεν πάει, ακόμα και κάτω από -100 που δοκίμασα να τον κρατήσω δεεεν, πολυ κάψιμο λέμε :hehe:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now