Pastelidis.n.s.

Xρονια Πολλα GoriLLakoS....!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Εδώ και 35 λεπτα ο αγαπημενος μας admin εγινε 22 χρονων. Θεωρησαμε λοιπον καλο να θυμηθουμε καποιες απο τις πρωτες του στιγμες στον χωρο των Forums. Θα επικεντρωθουμε κυρίως στις χαζουλες ερωτησεις του στο TheLab.gr αλλα και στο xtremesystems.org, τα πρωτα του βηματα στο overclocking, αλλα και καποιες στιγμες που πραγματικα με τα FFFFFFFFFFFFFFFFFFFail του εγραψε ιστορια.

Ξεκινωντας απο το Τhelab.gr:

Ποιος καλος Αγιος ανθρωπος θα βοηθησει τον μικρο στρουμπουλο διαολο :hehe:

74749c16deee67dd.jpg

Fail^3 Lo lo lo lo lo lo lo Lo omg ROFL MAO :hysterical:

74749c16def11d33.jpg

Τι ηθελε και ξικινησε να κλοκαρει τωρα του εμειναν κουσουρια :hehe: Tον απορροφησε τοσο πολυ που νομιζε οτι οταν βρεχει στην πραγματικοτητα ο θεος κλοκαρει τα συννεφα ''Epic Fail'' :hehe::hehe::hehe: Lo lo lo lo lo lo lo Lo

74749c16def2de4d.jpg

Εδω μαθαινουμε οτι δεν μπορει να κρατηθει χωρις internet περισσοτερες απο 12 ωρες ROFL you filthy internet adict ''Mega Fail''

74749c16def493ba.jpg

Και μετα μου κατεβαζει τα νεα...:hehe::hehe::hehe:

74749c16def68bcb.jpg

Aκομα και αν καποιος συνδιαζε ολα τα ειδη Fail μαζι θα ηταν παλι αδυνατο να αποδωσει το μεγεθος του Fail αυτου :hehe::hehe::hehe: Lo lo lo lo lo lo lo Lo

74749c16def88b70.jpg

Oλοι σε καποια φαση το εχουμε παθει αυτο ;) Don't worry :)

74749c16def91f9d.jpg

Γκομενιαρη μου εσυ...Με ποια ησουν τοτε?

Σημειωση: Παρατηρει επισης κανεις οτι οι γνωσεις του στα αρχαια Ελληνικα τα Αγγλικα και τα νεα ελληνικα ειναι εξαιρετικες Lo lo lo lo lo lo Lo 50-60? το ατομο?

74749c16defc4bfd.jpg

Ο αγαπημενος μας admin αρχιζει να γινεται διασημος, πλεον αποκτησε και θαυμαστες...Lo lo lo lo lo Lo :hehe::hehe::hehe:

74749c16defe384f.jpg

Ααααααχχχχχχχ....:D

74749c16defe384f.jpg

Συνεχιζουμε με μερικα posts του απο το xtremesystems.org:

Να πως ξεκινησε η παραγωγη των εξαιρετικων pots του GoriLLa :T:

74749c16df03530c.jpg

Μετα απο τις πρωτες του αποτυχημενες προσπαθειες για την δημιουργια νεου κανιστρου αρχισε να ψαχνει φτηνες λυσεις στο εξωτερικο :hehe:. Ομως τελικα δεν το εβαλε κατω :T:

74749c16df04ba5d.jpg

Μεga κλασιμο...:D

81945336.jpg

Congrats για το πρωτο WR :T:

55281559.jpg

Ηταν ενα ευχαριστο ταξιδακι σε μερικα αρχαια ποστ του αγαπημενου μας admin, Βασιλη Χρονια Πολλα, να τα εκατοστησεις, οτι ειπθυμεις να γινει πραγματικοτητα...:)

Με αγαπη Pastel και ΜοS

Σημειωση: H αφιερωση εγινε απο κοινου εμενα και του MoS

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά ρε συνονόματε.

Άντε τώρα που μπήκες και στο club με τα πουρό ( γέρους :P ) ετοίμασε και τα δαχτυλίδια και τον λόγο σου ( speech ) :D

Έχω αφήσει και μπόλικο μουσάκι, μια χαρά περνιέμαι για παπάς :D

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα ρα!! Να ζησεις/ουμε να ξαναξεμωραθουμε τεχνολογικα ολοι μαζι :P

Οσο για τα failed posts, δεν εισαι κι ο μονος :P

Οσο θυμαμαι τι εγραφα εγω το 2004...("Βρε παιδια, εβαλα ολα τα προγραμματα του υπολογιστη σε δισκετα! Γιατι δε παιζουν στο πισι του φιλου μου?" --> Τι εφταιγε τελικα? Ειχα βαλει τις συντομευσεις!! ΛΟΛΟΟΟΟΟΛ!) (ή: Παιδια ανοιξα ολα τα προγραμματα που εχω στον υπολογιστη μου ταυτοχρονα (excel, word κτλ, ζωγραφικη, ενα demo game απο το περιοδικο). Στο Task manager λεει οτι πιανουν 450ΜΒ ραμ. Ομως εγω εχω 256. Εκανα θαυμα!)

Αχααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Βασιλάρα πολύχρονος ότι επιθυμείς και πες εκεί στο πλαίσιο να σε αφήσουνε και λίγο λάσκα να σε δούμε και λίγο ρααααααααααααααααααααααααααααα.

Εύχομαι φέτος να πάρεις το rs3 (exclusive Gorillakos edition),να βρείς πολλές γυναίκες θεές,το hwbox να γίνει ακόμα πιο μεγάλο (καλύτερο δεν γίνεται είναι ήδη Top) και να παίξεις και με υγρό ήλιο που τόσο πολύ θες!!!!

q011phot.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο Μοs μούγκα όμως... Πλαστελίνη μου αρέσει που το λες πολλές φορές για να μη φας το κράξιμο εσύ μόνο! :loveliness:.. Περίμενε και βλέπω να ετοιμάζει και ο Βασίλης τα δικά σου που πιστεύω πως θα είναι καλύτερα! :handshake...

Αφεντικό χρόνια πολλά και καλά και ό,τι επιθυμείς να το βρεις! 22 χρονών, ε καλά είσαι. Το Σαββατοκύριακο που θα ανέβω που θα μας κεράσεις? :P

Link to comment
Share on other sites

...Χρόνια πολλά και καλά αγορίνα και ότι ποθείς να το έχεις :D

...χεχε υπάρχουν και αλλα πολλά noobika threads απο Gorrila αλλά το θέμα είναι οτι ηταν ενα παίδι που ήξερε πολυ λίγα αλλα είχε μεγάλη όρεξη και μέσα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα έφτασε πολυ ψηλά :shades:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο είμαι χωρίς internet τρίτη μέρα σήμερα, μάμησέ τα ... δεν είναι ότι τον φοβήθηκα τον αγαπητό μας admin :P Και τώρα μπήκα μισό από το πανεπιστήμιο αλλά πρέπει να φύγω γιατί έχω δουλειά ... :( Θα μπω αργότερα να ποστάρω και κάνα νέο :)

Βασίλη εγώ σε πήρα και τηλ μαν, σου έγραψα και αφιέρωση, άντε θα γράψω και εδώ ένα χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς :T:

Μ' αρέσει που σε πήρα τηλέφωνο και έπαιζες DOTA ... :hehe: καμένε :hehe:

CU soon again guys, bb ;)

Σημείωση: Pastel δεν μου ήρθαν ακόμα τα Server ... Άντε και ετοιμάζω νέο tweak για το SPi 32M από κοινού με τον Hyperhorn @ Xtremesystems (Stephan - writer @ pcgh) ... άμα πιάσει ... it's over :P

Link to comment
Share on other sites

πολύχρωμος (ξέρεις χωρίς αντιλιακό) και εντοιχισμένος (μέσα στο χιόνι)!

ότι επιθυμείς μικρέ failιάρη! Τα λέμε το βράδυ (εγώ μπύρες εσύ γκομενάκια) στον από πάνω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now