esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπερα:)

Παιδια επειδη ειμαι ταβλα με την μεση μου αρκετο καιρο τωρα και δεν μπορω να μπαινω να διαβαζω, μπορειτε να μου πειτε τι εγινε και βρεθηκαμε τριτοι στο bot? Τι επεισοδια εχω χασει?:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα:)

Παιδια επειδη ειμαι ταβλα με την μεση μου αρκετο καιρο τωρα και δεν μπορω να μπαινω να διαβαζω, μπορειτε να μου πειτε τι εγινε και βρεθηκαμε τριτοι στο bot? Τι επεισοδια εχω χασει?:D

stealth

Γύρισα εγώ από διακοπές φίλε. Για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα:)

Παιδια επειδη ειμαι ταβλα με την μεση μου αρκετο καιρο τωρα και δεν μπορω να μπαινω να διαβαζω, μπορειτε να μου πειτε τι εγινε και βρεθηκαμε τριτοι στο bot? Τι επεισοδια εχω χασει?:D

stealth

Έφυγε ο tAki Tsan από την HOT (για προσωπικούς λόγους) για αυτό !

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε ο tAki Tsan από την HOT (για προσωπικούς λόγους) για αυτό !

Οχι ρε γα**το...κριμα...:(

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας παιδια, τις χρειαζομαι, τοσο πονο δεν εχω ξανανοιωσει στην ζωη μου. Tα εχω δει ολα.

Να ειστε καλα.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Πως το επαθα ? Δεν εχω ιδεα, δεν εκανα τιποτα το ιδιαιτερο τωρα τελευταια που να το δικαιολογει, ξαφνικα βρεθηκα με κοιλη στον σπονδυλο η οποια πιεζει το νευρο του αριστερου ποδιου και ποναει αφορητα απο τον γοφο μεχρι την γαμπα, φανταζομαι οτι ηταν ωρα να γινει μετα απο ολες τις κωλοδουλειες που εχω κανει τοσα χρονια.

Δεν ξερω τι να πω...

stealth

Link to comment
Share on other sites

Γιάνναρε περαστικά σου φίλε και υπομονή.....Δυστυχώς η ευτυχώς ο καλύτερος γιατρός είναι ο χρόνος...Καιρός να ξεκουραστείς λίγο.....Ταχεία ανάρωση..

Link to comment
Share on other sites

Πως το επαθα ? Δεν εχω ιδεα, δεν εκανα τιποτα το ιδιαιτερο τωρα τελευταια που να το δικαιολογει, ξαφνικα βρεθηκα με κοιλη στον σπονδυλο η οποια πιεζει το νευρο του αριστερου ποδιου και ποναει αφορητα απο τον γοφο μεχρι την γαμπα, φανταζομαι οτι ηταν ωρα να γινει μετα απο ολες τις κωλοδουλειες που εχω κανει τοσα χρονια.

Δεν ξερω τι να πω...

stealth

Περαστικα ρε παιδι.Ανα καιρους με πιανει και εμενα.Συνηθως γυρω στα Χριστουγεννα.Ειναι πολυ πικρα.Με λιγη ξεκουραση (μονο ξαπλα οχι καθηστος)λογικα θα σου περασει.Η μεγαλητερη πικρα ειναι στη τουαλετα:crack::D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ phil, να εισαι καλα.:)

Οπως τα λες ειναι...οταν με πιανει καλα δεν υπαρχει περιπτωση να μεινω καθιστος, δεν υποφερεται ο πονος, μονο ξαπλα και εκει σε συγκεκριμενη σταση. Τωρα εχει καλμαρει μετα απο ενα φαρμακειο ενεσεις και φαρμακα που εχω παρει αλλα τις πρωτες ημερες για να παω απο το κρεβατι στην τουαλετα ηθελα μιση ωρα.

Αστα να πανε...εχω σαλταρει...

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now