esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλήμερα σε ολους!!!

πρεπει να ερθεις οπωσδηποτε ηρακλειο γιωργο..!!ο μιχαλης μετακομησε σε νεο σπιτι με θεα..μιλαμε θεα οχι αστεια..!!!1,80,αναλογιες μοντελου!!!!:D...:D...:D...

Ε θα περάσω μια βολτούλα τότε :P

Link to comment
Share on other sites

ελατε και οι 2!!!ολοι οι καλοι χωρανε!!!προχθες με την βροχη βγηκε εξω και μαζευε τα νερα με ενα φορεμα κοντο διχως αυριο..παιζει να βραχηκε ολη η γειτονια και να καθοταν να την χαζευει!!!προ πλεον δεν παιζουμε σε μενα!!!

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θα ήθελα να έρθω ρε gam...

να θυμηθώ τα παλιά. :)

πέρυσι κατέβηκα αυθημερόν ai Nικόλα και πολύ μου άρεσε, βεβαια να πληρώνει άλλος τα αεροπορικά :D

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θα ήθελα να έρθω ρε gam...

να θυμηθώ τα παλιά. :)

πέρυσι κατέβηκα αυθημερόν ai Nικόλα και πολύ μου άρεσε, βεβαια να πληρώνει άλλος τα αεροπορικά :D

σπιτι για εναν αντε 2 το πολυ αν κανουμε αγκαλιτσες (:P) εχω και κατεβειτε!!!μετα την εξεταστικη εννοω!!ο αγιος τα σπαει!!με γαληνευει απιστευτα!!!πολυ ωραιο μερος!

Link to comment
Share on other sites

Μαμω την pizza hut ρε.

Άμα είχαμε φάει θα ερχόμουν εχθές Βάρκιζα, αλλά ψάχναμε ζαχαροπλαστείο ανοικτό μέχρι την Γλυφάδα και δεν είχε τίποτα....τελικά καταλήξαμε να πάρουμε παγωτό από το περίπτερο και να έχουμε και θέα κάτι τραβέλια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

A ναι μωρέ! κοίτα που το ξέχασα. ένα φεγγάρι εμενα συγγρού στο ύψος της καλλιθέας- νέας σμύρνης. ο δρόμος που χωρίζει 2 διαφορετικούς κόσμους.

στην πλευρά της νέας σμύρνης κυκλοφορείς άνετα, στην πλευρά της καλλιθέας φοβάσαι :ο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now