esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα. Ξύπνημα πρωινό στις 6.00 για να πιούμε καφεδάκι και στις 7.15 να είμαστε εφορία για να πάρουμε το σηματακι. Δυστυχώς τα γραφεία ανοίγουν στις 7.30. Και λες οκ 15 λεπτά θα χαζεψω λίγο ΝΕΤ. Κατεβαίνοντας τις σκάλες βλέπεις άλλη ταμπελιτσα. Τα ταμεία ανοίγουν στις 8. E στα διαλα πρωί, πρωί. Τομαρια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξύπνημα πρωινό στις 6.00 για να πιούμε καφεδάκι και στις 7.15 να είμαστε εφορία για να πάρουμε το σηματακι. Δυστυχώς τα γραφεία ανοίγουν στις 7.30. Και λες οκ 15 λεπτά θα χαζεψω λίγο ΝΕΤ. Κατεβαίνοντας τις σκάλες βλέπεις άλλη ταμπελιτσα. Τα ταμεία ανοίγουν στις 8. E στα διαλα πρωί, πρωί. Τομαρια...

Καλημερεςςςς

και εγω παω για σημα-τα....

θα τα σκασουμε παλι...

Link to comment
Share on other sites

Πο ερήμωσε το Ρέθυμνο. Λόγω της κατάλειψης που έγινε τον Οκτώβρη, αντί για 17 Δεκεμβρίου, κλείνουμε στις 23. Όλοι όμως την έκαναν το Παρασκευοσαββατοκύριακο που μας πέρασε :hehe:

Εγώ όπως και να 'χει, σαν υπεύθυνος φοιτητής και επειδή δεν είχα τι να κάνω στα Χανιά, έκατσα Ρέθυμνο και πήγα στο Management σήμερα. 08:25 ήμουν έξω από την Δ37Α μόνος μου :hehe: Μετά από κάνα 5λεπτο ήρθαν άλλα 2 παιδιά και μετά μια κοπελιά. 08:45 ήρθε ο καθηγητής, μας είπε τις ευχές του, συζητήσαμε λίγο και μετά μας έδιωξε. Βέβαια σημείωσε τα ονόματά μας, γιατί είπε ότι η παρουσία μας θα ληφθεί υπόψη του όταν βαθμολογεί στην εξεταστική. Ωραία, το περάσαμε το Management :hehe: Απόγευμα θα πάω Οικονομική Γεωγραφία. Εκεί παίζει να είμαι ολομόναχος πραγματικά :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουμε άπειρες φοιτήτριες. Για να σου δώσω να καταλάβεις, το Πανεπιστήμιο Κρήτης έχει δύο παραρτήματα. Ένα στο Ηράκλειο, στο οποίο στεγάζονται όλες οι ανδροκρατούμενες σχολές (Μαθηματικό, Φυσικό, Επιστήμη Υπολογιστών) και ένα στο Ρέθυμνο που στεγάζονται όλες οι γυναικοκρατούμενες σχολές. Δηλαδή Παιδαγωγικό Προσχολικής Ηλικίας, Παιδαγωγικό Δημοτικής, Φιλοσοφική, Φιλολογία, Ιστορία & Αρχαιολογία, Κοινωνιολογία, Ψυχολογία και Οικονομικό :D Πανικός... :D

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα που κυκλοφορεί εκεί μέσα και ενοχλεί όλο τον κόσμο για να τους βγάλει φωτογραφίες είναι Χανιώτισα φίλη :D Αν πας στο Ice group @ Facebook, θα δεις άπειρες photos από Eirini Nikiforaki ;)

Και η hot barwoman με το κόκκινο μαλλί; Αν αναρωτιέσαι πως λέγεται, εδώ είσαι: http://www.facebook.com/profile.php?id=1509760002 :T:

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουμε άπειρες φοιτήτριες. Για να σου δώσω να καταλάβεις, το Πανεπιστήμιο Κρήτης έχει δύο παραρτήματα. Ένα στο Ηράκλειο, ......

και ένα στο Ρέθυμνο που στεγάζονται όλες οι γυναικοκρατούμενες σχολές. Δηλαδή Παιδαγωγικό Προσχολικής Ηλικίας, Παιδαγωγικό Δημοτικής, Φιλοσοφική, Φιλολογία, Ιστορία & Αρχαιολογία, Κοινωνιολογία, Ψυχολογία και Οικονομικό :D Πανικός... :D

GAY ALERT! :(....

να προσεχεις εκεί ρa!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now