esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

θέλω να βγει το diablo3 αύριο, να σφάζω άπειρα τερατάκια, να ζω με redbull και βιταμίνες, να πηγαίνω ήρεμος στη δουλειά και να λέω σε όλους ναι.

το ρεκόρ μου στη Πάτρα με Diablo2 είναι 36 ώρες χωρίς ύπνο.... σέλω πάλι

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα γνωστό/φίλο που έμεινε 36 ώρες ξύπνιος γιατί δούλευε... Έβγαλε ~1.000.000? επιπλέον σε εκείνες τις 36 ώρες... και το βγάζει κάθε μήνα έκτοτε χωρίς να τις ξαναδουλέψει...

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Ακριβώς δε μπορώ να σου εξηγήσω, αλλά βοήθησε ~40 συνεργάτες του να αυξήσουν το τζίρο του και τους έδειξε πως να τον συντηρήσουν. Το δικό του κέρδος από αυτό, είναι 1.000.000? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πιο ακριβά από τη Disk Impex νομίζω, 12.95? η 50άδα Ceramic 16x DVD-R.

Αλλά ειλικρινά δε με νοιάζει, που να τρέχω στη Disk Impex (τους παίρνω και 150 τηλέφωνα μέχρι να πιάσει η γραμμή....)

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ....τα έχει το Πλαίσιο 6 μήνες και βάλε...:hehe:

ΜΑ ΠΟΥ ΖΕΙΣ? :hehe:

Και σύ ρε φιλαράκι ποιος είσαι που ξέρεις πόσο καιρό τα έχει το πλαίσιο και μας την λές και απο πάνω?:stars: :stars: :stars: :stars:

Link to comment
Share on other sites

Και σύ ρε φιλαράκι ποιος είσαι που ξέρεις πόσο καιρό τα έχει το πλαίσιο και μας την λές και απο πάνω?:stars: :stars: :stars: :stars:

Καλησπέρα,

Ονομάζομαι ΓοριΛΛάκος Βασίλειος(και δέν είμαι απο την Μάνη, το λέω επειδήμε ρωτάνε πολλοί λόγο του -άκος, στο ΓοριΛΛακος) και κατάγομαι απο τα βάθη του Αμαζονίου.

Ξέρω πολλά από PC αφού είχα τον πρώτο ηλεκτρονικό υπολογιστή στον κόσμο

Pentium -2 στα 2MHz το οποίο και είχα υπερχρονίσει με υγρό ήλιο στα 4GHz.

Ασχολούμε κυρίως με PC και για τα δισκάκια το ξέρω επειδή ε΄χω ένα γνωστό στο Πλαίσιο καιμου τα λέει όλα. ¨ΟΛΑ ΟΜΩΣ. Δέν μου κρύβει τιποτα.

Βρήκα το Site σας πολύ ενδιαφέρον και έκανα εγγραφή για να μοιράσω πόνο και εμπειρία...έεεεε...βοήθεια και αγάπη ήθελα να πώ σε όσους πραγματικά τα χρεαστούν.

Φιλικά

Beyond Godlike Member

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά...μήως ξέρει κανένας πώς να κουμπώσω μια ψύκτρα σε AM2 CPUs που σπέρνουνε?

Μου εχουν πει οτι το σαλιο κολλαει καλα .... κατι σαν τα γραμματοσημα . :read:

:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε είναι τρελοί οι Τούρκοι (σε όλα)

BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 of 2008/402.

Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 06/06/2008 tarih ve 2008/624 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 06/06/2008 of 2008/624.

Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 13/06/2008 tarih ve 2008/3456 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 13/06/2008 of 2008/3456.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now