esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Οι δικοι μου γειτονες δεν εχουν καλο internet! Απο 2 ατομα που επερνα με ΟΤΕ επεφτε το νετ οταν κατεβαζα.. :P

Ενω ο αλλος με forthnet ηταν σταθερος..! ( ρε λετε να κανω κανενα bridge ? γινεται με δικο μου νετ και με του γειτονα ? )

Link to comment
Share on other sites

Ξεφόρτωσε τον nord με τα κανόνια και φορτωσέ τον με το κασκαντε .

P.S : Dr. CC ωραία τα φαγητά, αλλά κόψε το photoshop ρε :hehe: Χάνει όλη την αυθεντικότητα της, έτσι η pic .

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε εναν τροπο για να παρουμε το cascade στην cebit?

Τετοιο βαρος και ευφλεκτα αερια υπο πιεση ???

Ξεκινηστε απο χθες να φτιαξετε παλετα , χτιστε το γυρω-γυρω και στειλτε το με φορτηγο στη Γερμανια . Μεσα στο ξυλοκουτο βαλτε οτι μπορειτε για αποφυγη κραδασμων κλπ .

Link to comment
Share on other sites

Φιλέτο μοσχαρίσιο.....Άπαιχτο....:P

Αυτά τα τρώω στην καθησιά μου.

Μόνο και μόνο με την όψη που έχουνε μπορώ να σου πω ότι το κρέας είναι πολύ καλό, είναι πολύ καλά ψημμένα και θα είναι πεντανόστιμα.

ΣΕ ΜΙΣΩ ΡΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν είχανε booth... ίσως να μην το έβρισκε παράλογο.

Εγω δεν ξερω τι εχουν κανονισει για εκει πανω . Μπορει να θελουν να βοηθησουν καποιον γνωστο που εχει booth .

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε λιγάκι, πολύ τσίτα σας βλέπω μερικούς.

Κουβεντούλα κάνουμε, όχι διαγωνισμό για το ποιός την έχει μεγαλύτερη ( ούτε να το σκεφτείτε, τζάμπα κόπος, σας έχω όλους :D )

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα φιλετάκια είναι όντως απίστευτα :D Όσο για το cascade τα λέγαμε και χθες μην κάνετε βλακείες.

Propi ωραίες ρε φίλε οι τιμονιέρες και τα racing games αλλά σαν το κανονικό αυτοκίνητο τίποτα άλλο ;) Από τα setups μου αρέσει πολύ αυτό:

p347141051-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερεςςςςς..... πρωτη ελαχιστη temp για το 2011....

1-2 μπορει και 3 Φλεβαρη... παμε για χιονι εντος Αθηνων.... ολα αυτα συμφωνα με τα τελευταια τρεξιματα...μπορει το μεσημερι να δωσουν καλοκαιρι.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now