esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους....

Γιωργάκη OC σε παίρνω τηλ.

Εγώ χτες τσίμπησα αυτό

4824d4a68cde9f0c.jpg

Edit : Nikose αν χρησιμοποιείς Google Chrome έχει μετάφραση απευθείας της ιστοσελίδας οπότε στα γυρνάει είτε Ελληνικά είτε Αγγλικά....;)

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

Θα βρεχει....

Μην κανονισετε το βραδυ να βγειτε....παμε για τρελο νερο...

Χιονια στα 500-600 και ανω στα Βορεια Προαστεια απο τις 5 και μετα... Αυτη τη στιγμη ριχνει καργα στην Παρνηθα και στην Πεντελη....

Προπι δεν λεμε καλημερα τετοια ωρα.-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους....

Γιωργάκη OC σε παίρνω τηλ.

Εγώ χτες τσίμπησα αυτό

4824d4a68cde9f0c.jpg

Edit : Nikose αν χρησιμοποιείς Google Chrome έχει μετάφραση απευθείας της ιστοσελίδας οπότε στα γυρνάει είτε Ελληνικά είτε Αγγλικά....;)

Καλά τώρα σοβαρά μιλάς; Εγώ ήμουν αυτός που είχα biddάρει 12? και δεν πρόλαβα να πατήσω το 16? που είχα έτοιμο στο διπλανό tab. Εσύ μου την πήρες ρε άτιμε; :hehe:

Δεν ξανάγινε όμως αυτό, δεν υπάρχει απλά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Edit : Nikose αν χρησιμοποιείς Google Chrome έχει μετάφραση απευθείας της ιστοσελίδας οπότε στα γυρνάει είτε Ελληνικά είτε Αγγλικά....;)

Aσε ρε φιλε...οσο και καλη θεληση να εχεις, αυτο απλα δεν ειναι μεταφραση..

Παρόλο που είναι επί του παρόντος στον πλειοδότη, αλλά την επόμενη προσφορά που θα μπορούσε να είναι η θέση του σε άλλον αγοραστή.

Aπο ebay.de.

Link to comment
Share on other sites

Με google translate από ebay.de δεν γίνεται παιδιά. Ξέρω μέτρια Γερμανικά και αυτά που σου βγάζει το google translate δεν έχουν στοιχειώδη σύνταξη. Τα απλά ναι θα τα καταλάβει ο άλλος, αλλά όλα τα υπόλοιπα δεν βγάζουν νόημα. Και δεν λέω για το browsing μες στο site, αυτό πάει στο καλό το μαθαίνεις σιγά-σιγά. Μιλάω για το όταν θα φτάσει η στιγμή να στείλεις μήνυμα σε ένα πωλητή να τον ρωτήσεις αν δέχεται να στείλει το δέμα Ελλάδα.

Είναι ακριβώς σαν να πάρω εγώ αυτά που μόλις έγραψα και να τα μεταφράσω στα Αγγλικά με Google Translate:

With google translate from ebay.de not children. I know German and moderate what turns out you do not have google translate basic pension. The simple yes will understand the other, but everything else does not make sense. And I'm not saying for browsing inside the site, it goes to a good learning slowly. I'm talking about when it is time to send a message to the seller to ask whether it will send the parcel Greece

Σκέψου ότι τα Αγγλικά που θεωρούνται πιο εύκολα τα κάνει αχταρμά... Τα Γερμανικά που έχουν ακόμα πιο περίεργο συντακτικό, εκεί να δεις γλέντια.

Φανταστείτε τώρα ένας Γερμανός να σας στείλει τα παραπάνω που έγραψα σαν απάντηση σε μια ερώτηση που κάνατε. Και εσύ να πας σαν καλός άνθρωπος, να το βάλεις στο google translate από Γερμανικά ---> Ελληνικά για να δεις τι σου γράφει:

Μετάφραση με το Google δεν ebay.de παιδιά. Ξέρω τι βγάζει σε Γερμανικά και μέτρια Google Translate δεν έχετε ενοίκιο. Το εύκολο να καταλάβει, ναι, το άλλο, αλλά ό, τι κάνει αλλιώς δεν έχει νόημα. Και δεν λέω ότι για πλοήγηση μέσα στην περιοχή, πηγαίνει σε ένα καλό περιβάλλον μάθησης αργά. Μιλάω όταν ήρθε η ώρα να στείλουμε ένα μήνυμα να ζητήσει από τον πωλητή, αν θα στείλει ένα πακέτο για να μιλήσει Ελλάδα

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now