esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Είπα και εγώ να πάρω έναν επεξεργαστή μια φορά στην τύχη χωρίς να ψάξω batch και τέτοια πριν. Τράβηξα ένα 8500 στην τύχη Q807A185. Έρχομαι στο σπίτι και από περιέργεια κοιτάω στο ιντερνετ πως πάει. Και τι να δω? Όλοι αυτοί έπιασαν πάνω από 6GHz. Άμα έχεις τύχη...... Τι διάλεγμα και χαζομάρες.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο το βρισκω να εχει κολλησει εκει κατω .Εμενα απο τους οσους δοκιμασα , ολοι απο 580 και πανω παιζουν . Ακομη και με αερα τα 600 τα ειχαν 3 κομματια . Αυτος που εχω και παιζω τωρα , τρεχει στα 590 ολα τα 3d με αερα .

Link to comment
Share on other sites

Με τίποτα λέμε παραπάνω, ούτε 545.. Πήγα να ανεβάσω με setfsb και μου πέταξε BSoD.. :(

Είμαι περίεργος για το αν θα πιάσει παραπάνω στην Evo.. :(

Link to comment
Share on other sites

Q813A380 o tsanos, Q813A380 και εγώ. Του τσάνου παίζει 600FSB 3D με 9.5 multi, ο δικός μου μπορεί και να μην πιάσει 600 με x6 στην Evo

Α ρε τι κάνει το 132368916_b7a7fe6ef4.jpg:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος αναρωτιέται γιατί μαύρισε ο ουρανός πάνω από την Αθήνα ας δει εδώ:

http://www.meteotest.ch/img/wepro/prog_sat_vis_msg.jpg

Δορυφορική, πριν μερικές ώρες. Οι άνεμοι του Αιγαίου φέραν τον καπνό από τη φωτιά της Τουρκίας σε μας..

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή και η 4870X2 έρχεται, να κλάψουνε μανούλες ... Άντε γιατί ο Vince έκανε σήμερα τα ξημερώματα 2k6 single card WR (37219 :eek: - GTX280 @ 1000/2000 :eek::P), και πρέπει να απαντήσουμε ...

Αν και με 2 x 4870 σε CF και λίγο πιο μεγάλη cpu frequency, νομίζω πως το WR θα ξαναγυρίσει στην ATi ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now