esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα ρε. Μιας και μιλάμε για οθόνες είδατε κι εσείς την LG LED IPS 23" Στα 215 ευρώ ή εμένα κάνουν τα μάτια μου κόλπα?!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .....?

ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ (ΣΝΙΦ)...

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΧΩ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΡΑΦΗΝΑ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ, ΣΚΕΦΤΩΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ V-STORM (ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ 1500 ΕURO)....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .....?

ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ (ΣΝΙΦ)...

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΧΩ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΡΑΦΗΝΑ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ, ΣΚΕΦΤΩΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ V-STORM (ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ 1500 ΕURO)....

Aμάν ο gpr :D

Αθήνα είμαι !

Είχα να μπώ box 1 μήνα και είχα 4025 νέα μυνήματα :hehe:

Αμάν ο gorillas :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .....?

ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ (ΣΝΙΦ)...

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΧΩ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΡΑΦΗΝΑ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ, ΣΚΕΦΤΩΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ V-STORM (ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ 1500 ΕURO)....

Εάν μένεις Ραφήνα και πρέπει αν πηγαίνεις καθημερινά Παλλήνη και το έχεις με τις μηχανές τότε να πάρεις. Εμένα μου αρέσει η V-strom.

Link to comment
Share on other sites

Εάν μένεις Ραφήνα και πρέπει αν πηγαίνεις καθημερινά Παλλήνη και το έχεις με τις μηχανές τότε να πάρεις. Εμένα μου αρέσει η V-strom.

Τωρα το καλοκαίρι (απο Ραφήνα) εντάξει, τον Χειμώνα όμως που πρέπει να πηγαίνω από Δάσος Χαϊδαρίου - Παλλήνη.....(με το σκουτεράκι μου λίγο δύσκολο)...

Γορίλλα σε πεθύμησα βρε.....

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει από την πρώτη στιγμή που το ανέβασε το score αλλά δεν έκανα thread επίτηδες. Γιατί η Gigabyte GTX 580 SOC που χρησιμοποιεί είναι 100% καραδιαλεγμένη και σαν να μην φτάνει αυτό η Gigabyte καθυστερεί το λανσάρισμά της εδώ και 4+ μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι με τέτοια VGA έπρεπε χαλαρά να έχει παγκόσμια σε 03/06/Vantage/Unigine.

1540 3dmark11 σημαίνει 1500+ unigine και 1650+ 03

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει από την πρώτη στιγμή που το ανέβασε το score αλλά δεν έκανα thread επίτηδες. Γιατί η Gigabyte GTX 580 SOC που χρησιμοποιεί είναι 100% καραδιαλεγμένη και σαν να μην φτάνει αυτό η Gigabyte καθυστερεί το λανσάρισμά της εδώ και 4+ μήνες.

Οχι βρε,δεν το έβαλα το ποστ εδώ επειδή δεν το έχεις δει εσύ ή κάποιος άλλος newsposter.Έτσι απλά.

BTW με το XS τι γίνεται..? Δεν γίνεται να μπείς στην αρχική σελίδα,παρά μόνο στα forums.Άλλαξαν και την εμφάνιση.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει από την πρώτη στιγμή που το ανέβασε το score αλλά δεν έκανα thread επίτηδες. Γιατί η Gigabyte GTX 580 SOC που χρησιμοποιεί είναι 100% καραδιαλεγμένη και σαν να μην φτάνει αυτό η Gigabyte καθυστερεί το λανσάρισμά της εδώ και 4+ μήνες.

Το θεμα ειναι θα την βγαλει?

Καλημέρα.

Τι ζέστη έχει η Αθήνα ρε....Χτες έβγαλα 30 λίτρα ιδρώτα....:(

Mετρημενα σε thermos?

Link to comment
Share on other sites

ααααα μαλιστα αυτο δεν το γνωριζα.

φαντασου.... σηκωνεσαι 5 το πρωι, 7 εχεις πτηση, 10 θα εισαι τοκυο για καφε και πισω μετα το απογευμα...

δηλαδη απο εδω μεχρι το παρισι θα ειναι περιπου 20 λεπτακια.... πιο γρηγορα θα πηγαινεις Παρισι παρα Νεα Σμυρνη Γλυφαδα.

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι πάστελι....

Ο Σάκης μέχρι το 2020 θα έχει καταφέρει να μοντάρει το gameboy απο παιχνιδομηχανή σε αεριοθούμενο και θα κάνει το Ν.Σμυρνη - Γλυφάδα όσο κάνεις εσύ το κρεβάτι - PC....

mouhahahahaha :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now