esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μην φοβάσαι πάστελι....

Ο Σάκης μέχρι το 2020 θα έχει καταφέρει να μοντάρει το gameboy απο παιχνιδομηχανή σε αεριοθούμενο και θα κάνει το Ν.Σμυρνη - Γλυφάδα όσο κάνεις εσύ το κρεβάτι - PC....

mouhahahahaha :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Me saves the world from traffic...with just a game boy :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι πάστελι....

Ο Σάκης μέχρι το 2020 θα έχει καταφέρει να μοντάρει το gameboy απο παιχνιδομηχανή σε αεριοθούμενο και θα κάνει το Ν.Σμυρνη - Γλυφάδα όσο κάνεις εσύ το κρεβάτι - PC....

mouhahahahaha :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Τετοια αστεια λετε εσεις εκει στην ακολη? Ουγκ.

Sent from my Blade using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιάσωνα για μαζέψου μην έρθω στο φυλάκιο και σε μ@μησω.....Τελος

Α, και βγάλε επιτέλους την υπογραφή απο το κωλο tapatalk...Βλάχο.<3

Link to comment
Share on other sites

Γιάσωνα για μαζέψου μην έρθω στο φυλάκιο και σε μ@μησω.....Τελος

Α, και βγάλε επιτέλους την υπογραφή απο το κωλο tapatalk...Βλάχο.<3

Να μιλας καλυτερα βλαχακι.- μην ερθω εκει και σε κανω Αλεξανδρατου.Φιλακιαα

Sent from my Blade using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μισή ώρα τώρα έψαχνα αναπτήρα... και που δεν έψαξα, μέχρι και στην ντουλάπα μέσα. Τελικά βρήκα ένα γεμάτο BIC με κάτι δελφίνια πάνω, κάτω από κάτι CD ήταν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

φανταζεσαι να εχεις ζαλιστει απο το διαβασμα,να ειναι 4το βραδυ να εχεις εφοδιαστει με καπνο φιλτρακια χαρτακια και να μην εχεις αναπτηρα και να θες να διαβασεις ολο το βραδυ?!!!!!!!χαχαχα!!!!!!!το κανε φιλος μου!!!!!χαχαχα!!!!καλεσε ραδιοταξι..με αναπτηρα!!!!!!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ξαναπάθει για αυτό είχα πάρει εφεδρικό αυτόν με τα δελφίνια, αλλά δεν θυμάμαι που τον είχα. Εμένα μου έχει τύχει στις 00:30 το βράδυ να ξεμείνω από τσιγάρα, δεν έχει περιπτέρι εδώ κοντά, οπότε παράγγειλα μια Ceasars από ένα μαγαζί εδώ κοντά (Jukebox) που έχει και τσιγάρα. Του είπα να μου φέρει και καπνό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε γιατί αν συνεχίσετε έτσι εσείς οι μικροί σήμερα θα το αλλάξουμε σε trolololo.gr το box :hehe:

Πηγε νωρις ο γιαννης σημερα γιατι αυριο εχει μαθημα ! θα ενωθουμε με τα αλλα γνωστα τρολ και θα οργανωσουμε επιθεση ! :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now