esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ AQUATUNING.DE

caps.

wintera, εγω πρεπει να κλεινω διμηνο με σπασμενα ομως (@ hd2) WP7 και ειμαι επισης ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν. Τελείωσε. Ευτυχώς που την Παρασκευή τελείωσα εξεταστική... Ήταν να μην στήσω 24/7 OS αλλά τελικά το έκανα. Και ξεκίνησα με ένα γερό 4ωρο Unreal Tournament 2004 να θυμηθώ τα παλιά, μετά έβαλα και το Black Ops για το οποίο ΤΟΣΑΑΑΑΑΑΑ έχω ακούσει. Τζάμι το παιχνίδι! Και μάλιστα στα 1280 x 1024 με 16x AA, τέρμα AF και full τα πάντα η 8800GT το σηκώνει απίστευτα καλά. Δεν περίμενα να είναι τόσο ελαφρύ και συνάμα τόσο όμορφο.

Me happyz. Πάω να λιώσω :D

Ωραίο ρε σεις το Black Ops αλλά πολύ μικρό... Χθες στις 4 το απόγευμα το έβαλα, έπαιξα μέχρι τις 9, δηλαδή 5 ώρες. Σήμερα έπαιξα 6-7 ώρες ακόμα και το τερμάτισα :P Και ήταν και στο Regular, όχι στο Novice.

Link to comment
Share on other sites

παίξε Βattlefield ρε Γιώργο, κάθεσαι και ασχολείσαι με την υπέρτατη μαμακία το Black Ops.

Το Battlefield 2 το τερμάτισα πέρισυ το καλοκαίρι :P Ομολογώ ότι ήταν πιο ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερες. κι εγω με δυσκολία σηκώθηκα. Έπεσε βαρια η Μυρτια χθες βράδυ :hehe:

την επομενη φορα που θα μαζευτουμε και ο σοφος δεν θα κανει σφουρες στην αθηνα και θα ερθουμε πιο νωρις θα δοκιμασω και γω το φαι..!!πρεπει να σκοτωνε!!:P

καλημερααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now