esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλημερες!!!εγω παλι δουλεια!

@μπιλ παρε σεμπ και ελατε μαρουσι!αν δεν εχει πολυ δουλεια ισως να μην μπω..!4δουλευω..!και οι υπολοιποι φυσικα καλοδεχουμενοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ρθω και γω μολ αλλα πιο αργα..πανο σε σενα θα ρθω με τον τοξικο παρασκευη,ελπιζω να εισαι εκει και να μας γνωρισεις κανα μωρο που λες οτι εχει πολλα εκει :P οποιος θελει ερχεται εννοειται

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ρθω και γω μολ αλλα πιο αργα..πανο σε σενα θα ρθω με τον τοξικο παρασκευη,ελπιζω να εισαι εκει και να μας γνωρισεις κανα μωρο που λες οτι εχει πολλα εκει :P οποιος θελει ερχεται εννοειται

οχι παρασκευη ρα!!μια μερα ειμαι μπουφε αυτη τη βδομαδα και ειναι η παρασκευη!!!σαββατο εχω ρεπο αν ψηνετε κανα καφε-μεζε-τρολ!!!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μούφα. Δεν περνούσαν το τεστ του ταράνδου με τίποτα τα συγκεκριμένα μοντέλα.

Τα πρώτα.. μετά έβαλαν ESP και δεν υπήρχε πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

οχι παρασκευη ρα!!μια μερα ειμαι μπουφε αυτη τη βδομαδα και ειναι η παρασκευη!!!σαββατο εχω ρεπο αν ψηνετε κανα καφε-μεζε-τρολ!!!!:P:hehe:

δεν πειραζει,θα καθομαστε εμεις να πινουμε το καφεδακι μας,θα σε βλεπουμε να δουλευεις και θα γελαμε :P θα μιλησω με τον μητσο παντως γιατι θελουμε να βρεθουμε να μου δωσει κατι,μηπως ερθουμε αλλη μερα

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που καθόμουν σπίτι, ξαφνικά βλέπω ένα πράσινο κουτάκι μπροστά μου. Αλλά δεν ξέρω πως βρέθηκε εκεί για να πω την αλήθεια... Ε και το άνοιξα. Και είδα μέσα αυτό. Xμμμ :confused:

4614e26ce4fbbc85.jpg

4614e26ce4fcd5c9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now