esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εισαι στην νορβηγια εσυ και δεν το ξερω?

παλι καλα εμεις εδω κατω ειμαστε πιο κιριλε τυποι σε τετοια θεματα.

υπάρχουν και εδω τετοια τυπακια βεβαια αλλα μου φαινεται πως ειμαστε καλυτερα σε αυτον τον τομεα

Link to comment
Share on other sites

ερωτησης: κανα καλο κουτι για htpc εχετε υποψιν? αν εχει και τηλεκοντρολ να ανοιγει ειναι επιθυμητο!επισης να ειναι ομορφο και τελος οικονομικο!!θελω ολο το πισι να μην περασει τα 3-4κατοσταρικα σε καμια περιπτωση!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν βρισκω.. εκει ειναι το θεμα..!!απο το πλαισιο θα γινει η αγορα και ας πουμε δεν εχει ουτε ενα τετοιο κουτι..!!

ασχετο αλλα ουτε το s2 εχει πλεον..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κριμα να φευγουν τετοια τελεντα... αλλα με τοσα ναρκωτικα και αλκοολ δεν μου κανει αισθηση.

Μου αρεσει που λενε η αιτία θανάτου είναι ακόμα ανεξήγητη.Αλλα τι να πουν..οτι πηρε τοση δοση που εκανε καμπουμ ?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν βρισκω.. εκει ειναι το θεμα..!!απο το πλαισιο θα γινει η αγορα και ας πουμε δεν εχει ουτε ενα τετοιο κουτι..!!

ασχετο αλλα ουτε το s2 εχει πλεον..!!!!

τα τελευταια 3 μαλλον τα πηραμε μολις τωρα εγω με τον τασο :P

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δώσω την υδρόψυξη και να βάλω μια Thermalright True που έχω στην άκρη.. Ξέρει κανείς που θα βρω το bolt through για 1156;
ερωτησης: κανα καλο κουτι για htpc εχετε υποψιν? αν εχει και τηλεκοντρολ να ανοιγει ειναι επιθυμητο!επισης να ειναι ομορφο και τελος οικονομικο!!θελω ολο το πισι να μην περασει τα 3-4κατοσταρικα σε καμια περιπτωση!!!

Γιατί δεν ανοίγετε thread μες στο forum παρά ρωτάτε στο off topic που θα χαθεί ουσιαστικά μετά από μερικές μέρες;

Είχα διαβάσει ότι κάπνιζε κρακ, είχε πρόβλημα σοβαρό, πράγμα που θα δεις και σε ορισμένες φωτογραφίες της αν ψάξεις. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου και ένα video που την έδειχνε να καπνίζει κρακ.

up & running

Ohhhh nice Μάκη :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now