esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

είχα ακούσει αυτόν τον μύθο,αλλά ποτέ δεν πίστευα ότι μπορούσες να το καταφέρεις.

Τώρα απλά έμεινα με το στόμα ανοιχτό :P

Link to comment
Share on other sites

Α,

έχουμε και Prison Break S04E01&02 σήμερα....

μη ξεχνιόμαστε:D:drinks:...

??????????

Έχω μείνει στο S3E13.. Έχουν βγει και άλλα επεισόδια της 3ης ή τελειώνει εκεί και πάει στην 4;; :D...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα κυκλοφορήσει η beta του Google Chrome, του νέου browser της Google.

Μπορείτε να δείτε υπό μορφή κόμικ τι έχει να προσφέρει...

Πολλά... αλλά και πονοκέφαλο στους developers, ειδικά στη javascript... Καλό είναι όμως, εξελίσσεται προς το καλό.

Μήπως υπάρχει κάποιο link να κατεβάσουμε τη beta? Ότι και να βρήκα, με το που το πατάω, με γυρνάει στο www.google.gr :que:...

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις αναζήτηση, υπάρχουν links που οδηγούν στο Licence Agreement, αλλά αν τα πατήσεις σε επιστρέφουν στην κεντρική του Google. Πιστεύω ότι στις 00:00 ECT θα λειτουργούν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι εξαιρετικός, αλλά όχι ακόμα έτοιμος. Για παράδειγμα στο Fb κάποια js δεν παίζουν καθόλου. Αναμενόμενο φυσικά, αφού έχουν αλλάξει πολλά στο js engine και τρέχει σα virtual machine

Link to comment
Share on other sites

Oυφφ :( Από το πρωί bench-αρα με το SS και τπτ δεν μου πήγε καλά ... Η mod-αρισμένη P4P800 μου έκανε κάτι περίεργα, η α-mod-άριστη P4C800 δεν πάει και τόσο καλά (έχει Vdrop και αυτή ρε γαμώτο :loveliness:.. ) και σαν να μην φτάνουν όλα αυτά, κάτι συμβαίνει με τον northy μου ... Μax SPi 32M έβγαζε στα 4.2GHz, και τώρα ούτε καν στα 4 :o..

Και το wPrime δεν άνοιγε λέει γιατί έλειπε κάποιο αρχείο από την καινούργια εγκατάσταση που έφτιαξα :que:...

Δεν πειράζει όμως ... πριν φύγω φοιτητής, θα πάρω τουλάχιστον την πρωτιά στο wPrime 1024M ... ;)

Τί είναι αυτή η γκαντεμιά που με βρήκε σήμερα ? :loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now