esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

ΚαΛημέρα σοφ0

Παστελ μπορείς να μην γράφεις κάτω από τα post του barf γιατί με πιάνει ένα γέλιο κάθε φορα που το βλέπω αυτό :hehe: :hehe:

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεν!

Χρόνια πολλά στους Βαγγέληδες και τις Βαγγελίτσες!

Ο Παστελίδης με πήρε τηλέφωνο να με ρωτήσει έαν θέλω μπακαλιάρο και σκορδαλιά επειδή ξέρει πώς έιμαι μόνος μου σπίτι...άχου, τι καλός :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν σε πάρει να σου πει αν θες κανά προφιτερόλ ή καμμιά σοκολατίνα πες του να στα φέρει στην Σταμάτα

γιατι δεν πηγαινες να μεινεις λιγακι πιο μακρια?!!:P:hehe:

χρονια πολλα σε ολους!!δεν γιορταζουν μονο οι βαγγεληδες,ειναι και εθνικη γιορτη!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεν!

Χρόνια πολλά στους Βαγγέληδες και τις Βαγγελίτσες!

Ο Παστελίδης με πήρε τηλέφωνο να με ρωτήσει έαν θέλω μπακαλιάρο και σκορδαλιά επειδή ξέρει πώς έιμαι μόνος μου σπίτι...άχου, τι καλός :hehe:

Ρε μλκ εσυ με πηρες!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους για την εθνική εορτή! Είδες Πάνο455, εγώ μόνο ασπάζομαι την άποψή σου :P

Χρόνια πολλά και στον esdee. Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους Βαγγέληδες και Βαγγελίτσες (θηλυκό) :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Νάτος...χιλιοματωμένο μικρέ! Τι πήρες?

Ευχαριστω πολυ Μποτονα :D

Τσιμπησα εναbucanero II 96αρι . Για αυτα που κανω καλο ειναι , περιμενω να βρω καιρο τωρα να παω να το βρεξω

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που λες θα φτιάξω 2 πραγματάκια μισής ώρας, τελικά ανακαλύπτεις ότι πέρασαν 4 ώρες και ότι έχεις κάνει 1002 πράγματα επιπλέον απ ότι ζητάει η εργασία.

Thats why i like programming.

To θύμα αυτή τη φορά ήταν η PHP + mysql

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now