esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Λέω να ξεκλειδώσουμε το όριο στις αγγελίες για να αποφέυγουμε το spam...τι λέτε?

Imo βάλε περισσοτέρους περιορισμούς, όχι μονο ποστ, αν δεν θες να μπαίνουν μόνο για τις αγγελίες όπως άλλου....

Αγγελίες στο forum για μένα είναι για να "βολεύονται" μεταξι τους τα μέλη του forum, αν το ανοιξεις ανοίγεις την πόρτα σε άτομα που ασχολούνται μόνο με αυτό.

Μπορείς φυσικά αν θέλεις να κάνεις κάποιες εξαιρεσεις αν κάποιος ειναι γνωστός η απλά δεν ποσταρει συχνα.

Εκτός και αν θέλεις να γίνει ένα άνοιγμα σε αυτή την κατεύθυνση οπότε εκεί το ανοίγεις και μπορείς να κάνεις και άλλα πράγματα αν θέλεις να το υποστηρίξεις.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να εξαφανίσεις τελείως το Trade Market από όσους δεν έχουν 50 posts! :hehe:

Συμφωνώ απόλυτα! Ούτως ή άλλος τα άτομα που έρχονται για τις αγγελίες και μόνο δεν έχουν κάποια συνεισφορά στο υπόλοιπο community.

Βέβαια, χάνεται το γέλιο αλλά klein :P

Link to comment
Share on other sites

:hehe: The arte of trolling http://www.hwbox.gr/photobox/15667-gigabyte-ga-x79-ud7.html

και το πμ που έλαβα :hehe:

Την απάντηση δυστηχώς δεν μπορώ να την δείξω γιατί θα γελάτε :hehe:

Λέω να ξεκλειδώσουμε το όριο στις αγγελίες για να αποφέυγουμε το spam...τι λέτε?

Μιλησα κι εγώ με το παλικαρι εχτές γιατι ειχε σπαμαρει σε ολα τα review, τεσπα ο τυπος μου μιλησε στα ισα παντως!

Πάντως δεν συμφωνω να ανοιξουν οι αγγελίες τελίως αλλα συμφωνώ με το να μην φαίνεται καθολου το trade market σε αυτους που δεν εχουν τα αναλογα ποστ και να το μειώσουμε στα 30 post ;)

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

Θα streamarω games στο LoL με Nord και George..! :D Όποιος ενδιαφέρεται να κλάσει στα γέλια ας ζητήσει Link :D

Όσο για τις αγγελίες.. συμφωνώ με την λύση να παραμείνει το όριο των Post και οι αγγελίες να φαίνονται μόνο σε αυτούς που έχουν πάνω από 50 post! Έτσι δεν θα μπαίνουν στον πειρασμό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

Θα streamarω games στο LoL με Nord και George..! :D Όποιος ενδιαφέρεται να κλάσει στα γέλια ας ζητήσει Link :D

Όσο για τις αγγελίες.. συμφωνώ με την λύση να παραμείνει το όριο των Post και οι αγγελίες να φαίνονται μόνο σε αυτούς που έχουν πάνω από 50 post! Έτσι δεν θα μπαίνουν στον πειρασμό!

Τον George άφησε τον ήσυχο γιατι έχει δουλειες. Οκ Λεχρίτη?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2-3 games που μοιράσαμε εμπειρία με τον Γιωργάκη στο κάτω lane στο τελευταίο game πέσαμε σε 2 κουλάδια και μας γ@μησαν το κέφι..! Πολύ γκοσαράς ο Γιώργης πάντως :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους :D

Καλημέρα παίδες!

Θα streamarω games στο LoL με Nord και George..! :D Όποιος ενδιαφέρεται να κλάσει στα γέλια ας ζητήσει Link :D

Είμαι μέσα για streaming :hehe:

Τον George άφησε τον ήσυχο γιατι έχει δουλειες. Οκ Λεχρίτη?

Άσε με να χαρώ λίγο, αμέσως να μου κόψεις τη φόρα :hehe::hehe:

Μετά από 2-3 games που μοιράσαμε εμπειρία με τον Γιωργάκη στο κάτω lane στο τελευταίο game πέσαμε σε 2 κουλάδια και μας γ@μησαν το κέφι..! Πολύ γκοσαράς ο Γιώργης πάντως :D

Τι πάει να πει γκοσαράς; Σοβαρά δε ξέρω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Goshu ρε :hehe:

IMG]http://i2.asntown.net/ha//boys/snaketoungboy/chinese-boy-snake-forked-tongue-process-11.jpg[/img]

IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5295/snake1gp.jpg[/img]

Edited by George_o/c
όποιος θέλει να δει τα φρικιαστικά που ποστάρει ο γορίλας ας ανοίξει τις εικόνες μόνος του :P
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now