esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Αρκά σε λίγο θα νυχτώσει τι καλημέρα μας λες :P Εγώ από τις 7 έχω σηκωθεί :hehe:

εισαι τυχερος τοτε γιατι το πρωινο "σηκωμα" ειναι το καλυτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Webbie, πουλάνε έτοιμο μίγμα αλλά δεν νομίζω στα super market, η εταιρία από το Link που έδωσα στον Βασίλη φτιάχνει το καλυτερότερο μίγμα EVAH! :D Δεν έχει καμία σχέση με το μίγμα που μπορεί να φτιάξει κάποιος σπίτι του.. έχει μέσα μαγικά συστατικά :D Μπορεί να έχει και λίγη κόκα μέσα γιατί είναι εθιστικό.. :D Πρώτη φορά που έφαγα βάφλα από το μίγμα αυτής της εταιρίας έπαθα τέτοια πλάκα που για ένα - ενάμιση μήνα έτρωγα κάθε βράδυ βάφλα με 5-6 μπάλες παγωτό!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά που έφαγα βάφλα από το μίγμα αυτής της εταιρίας έπαθα τέτοια πλάκα που για ένα - ενάμιση μήνα έτρωγα κάθε βράδυ βάφλα με 5-6 μπάλες παγωτό!

Έτσι εξηγείται ότι ψήλωσες τόσο πολύ!

Gor από σήμερα τέτοιο θα τρώμε :hehe:

Πάω να παραγγείλω μίγμα :D

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Μια φορά να μαζευτούμε να σας μαγειρέψω! :D

:hehe: Θα μας καλέσεις σπίτι σου δηλαδή?

Εάν θέλεις να έιναι και ο Γιωργάκης που τον συμπαθάς πρέπει να το κανονίσεις σε καμια 10ριά ημέρες που θα έρθει για μια και μόνο πάλι εμφάνιση!!!

Έτσι εξηγείται ότι ψήλωσες τόσο πολύ!

Gor από σήμερα τέτοιο θα τρώμε :hehe:

Πάω να παραγγείλω μίγμα :D

Εγώ παράγγειλα μηχανή απο τον Jason τελικά που την είχε και πιο φθηνή. Εσύ πάρε 10 κιλάκια μίγμα φίλε να τρώμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι εξηγείται ότι ψήλωσες τόσο πολύ!

Gor από σήμερα τέτοιο θα τρώμε :hehe:

Πάω να παραγγείλω μίγμα :D

Βασικά έτσι εξηγείται το ότι φάρδυνα τόσο πολύ.. για το ύψος μάλλον φταίει το τυποποιημένο γάλα που μου έδιναν όταν ήμουν μικρός ! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now