esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

still the same old g....Λύσε μου μια απορία..γιατί στον chrome στο σπίτι φαίνεται κόκινο του κουτί πάνω στο tab ενώ στο μαγαζί φαίνεται μαύρο???

Link to comment
Share on other sites

@venisk δηλαδη δεν εχει μπαγκς?λειτουργουν ΟΛΑ αψογα? η πιο γνωστη και με πολλους να υποστηριζουν οτι ειναι κομπλε ειναι η paranoid. απλα τωρα ειμαι κυριολεκτικα με μηδενικα σφαλματα κτλ. δεν θελω να μπλεξω και να φλασαρω ολη μερα μετα..

οταν το hd2 ειχε αντροιντ εγω επαιζα με galaxy s παστελιδη!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

htc είχε λογικό είναι να σιχαθεί το android εδώ κολλάει original η αποτυχία η ίδια..εγώ δεν έχω το παραμικρό κόλλημα τίποτα! βρε αν είσαι ευχαρηστιμένος κ πιστεύεις οτι δεν χρειάζεσαι κάτι γρηγορότερο με μεγαλύτερη μπαταρία μείνε στην μούφα την original..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άντε φλασάρετε εσείς...Google phone έχω και το επόμενο google phone θα είναι .

Δοκίμασα Nokia, ούτε καν, δοκίμασα iPhone, και παρέμεινα με την ίδια άποψη (τούβλο είναι).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόσφατα πήρα ένα 3210! Σκυλί σας λέω - δεν καταλαβαίνει τίποτα.. Το έδιναν με δώρο την θήκη με τις φλόγες.

Nokia-3210-01.jpg

Καληνύχτα παίδες! :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

αφου χρησιμοποιειτε τον χρομ ειναι λογικο!!!:P

τα νεξους Αντρεα ειναι οσο σταθερα το s3 οποτε δεν εχεις θεμα να βαλεις ρομ τουλαχιστον για μενα. βασικα οσο προχωραει το αντροιντ τοσο λιτερο χρειαζεται τις ρομς γιατι συνεχως γινεται πιο γρηγορο και πιο σταθερο. απο κει και περα θα επαιρνα iphone εφοσον καταργηθει το itunes και μπορεις να το παραμετροποιησεις λιγακι παραπανω εστω και με jailbrake. αντιθετα windows δεν ξαναπαιρνω που να μου κοπουν τα χερια!!!!!!:P απορω κιολας ποιος ανθρωπος λογικος και γνωστικος αντεχει μαζι τους.

Link to comment
Share on other sites

καλημερεεες

βγαλαμε ακτινογραφιες

καναμε εξετασεις αιματος

καναμε και βολτουλα στην πολη

mission accomplished :D

τωρα δεν μπορω να κουνιθω ποναω παντουυυυ .

Link to comment
Share on other sites

Για Αμερική χρειαζόμαστε Βίζα/Διαβατήριο ή όχι?

Για όλες τις χώρες π είναι εκτός ευρωπαϊκής #$!@$# χρειαζόμαστε διαβατήριο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now